Skocz do zawartości
kkamaz

wszystko o hodowli brojlerów

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

dabb2    0

Jeśli chodzi o żywienie to ja używam gotowych mieszanek od Golpaszu i do tego koniecznie zakwaszacz Nufosalm-L do wody do pojenia. Przekonałem się ostatnio do dodawania tych zakwaszaczy, bo wyraźnie poprawiają zużycie paszy, przyrosty, trawienie, no i zabezpieczają przed patogenami chorobotwórczymi. Koszt niewielki, a korzyści jak dla mnie spore. Myślę też nad dodawaniem stymulatora wzrostu Nufocare-L, bo kupiłem hurtowo razem z tym Nufosalmem, choć z myślą o trzodzie. O tym zakwaszaczu mowa http://allegro.pl/zakwaszacz-nufosalm-l-preparat-antybakteryjny-25-l-i5930348314.html. Mam kilka sztuk do odsprzedania. Stymulator też. To tak na marginesie :)

mulek15    1

Jeśli chodzi o żywienie to ja używam gotowych mieszanek od Golpaszu i do tego koniecznie zakwaszacz Nufosalm-L do wody do pojenia. Przekonałem się ostatnio do dodawania tych zakwaszaczy, bo wyraźnie poprawiają zużycie paszy, przyrosty, trawienie, no i zabezpieczają przed patogenami chorobotwórczymi. Koszt niewielki, a korzyści jak dla mnie spore. Myślę też nad dodawaniem stymulatora wzrostu Nufocare-L, bo kupiłem hurtowo razem z tym Nufosalmem, choć z myślą o trzodzie. O tym zakwaszaczu mowa http://allegro.pl/zakwaszacz-nufosalm-l-preparat-antybakteryjny-25-l-i5930348314.html. Mam kilka sztuk do odsprzedania. Stymulator też. To tak na marginesie :)

Super:) to pochwal się jakie masz zużycie paszy na kg przyrostu.. poprawiają zużycie i wiele innych ogólnych wiadomości..

P.S. Masz dużą partię na handel? Musisz się trochę pobujać od tego jest dział giełda!!!!

dabb2    0

Zużycie mam około 1,63 kg na kilogram przyrostu, a wcześniej było około 1,76. Wiadomości ogólne, bo szczegóły można sobie doczytać w specyfikacji i na stronach dystrybutora. Na handel mam po 4 sztuki z każdego, czyli Nufosalmu 4 x 25 l i 4 x 1 l i Nufocare 4 x 25 l i 4 x 5 l.

lenkasim    0

Mam 52 brojlery miałam 63....padły , nie rosną . W ubiegłym roku miałam i wszystkie żyły, doszły do wagi 5 kg w wieku 8-9 tygodni.Nie wiem co się dzieje ..teraz się trochę wzięły , mają 4 tygodnie i ważą 1600-1800 g.Szału nie ma .Zmieniłam paszę na Grower i widzę poprawę.dodaję trochę soi, mleka w proszku, twaróg , makaron, ziemniaki, świeże zielonki.Ktoś powie że takie żywienie jest nieopłacalne...cóż ratuję co mogę a hoduję dla siebie więc wiem co jem.

annasprobio    0

PBM – Probio Minerał jest naturalnym, ekologicznym produktem w postaci pudru. Jest biologicznym antidotum  potęgując kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę patogenna (pleśnie i grzyby) oraz likwidują toksyny znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Sprawia, że pożyteczne  mikroorganizmy mogą się rozwijać tworząc tym samym przestrzeń życiową dla całego ekosystemu. Posiada najwyższy wskaźnik probiotyczny. Produkcja zwierzęca – dodatek do pasz, procedura do higienizacji zwierząt oraz urządzeń do karmienia. Produkt w 100% ekologiczny. Cena hurtowa netto wynosi 70 zł za kg. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 591 511. Strona internetowa http://annasprobio.wix.com/sprobio

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się