Zaloguj się, aby obserwować  
jakub16

C-360 3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinPykuS    68

Ale jak pług będzie lekki i jak będzie przód podnosić to może trochę go dociążyć...nic nie będzie trzeba przerabiać... <_< :D

 

I pług obrotowy 3x30 spokojnie pociągnie... ;)

 

POZDRAWIAM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

a remont silnika robic co rok.ja mam 3p i zwykla trojka ciezko orac glebiej na piasku moze by dal rade ale bedzie sie topil u nas sa 3 rodzje gleb-czasem na jednym polu-i na glinie idzie ladnie.na ile to terenowe i siwy dym i czerwone pole na temperaturze a na piasku litym to bardzo siada.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

No tak, ale np. nie ma większej różnicy między pługiem 2x45 , a 3x30.A gdy ktoś mówi nie beirz 3 tylko 2 to dobrze by było okreslic jaka szerokosc korpusów. a poza tym wiadomo, że lepszy je pług z mniejszą iloscia korpusów, ale szerszy niż odwrotnie.

 

Oj panowie o czym tu mowa. przecież to jest nie realne żeby 3P pociągnęło trójkę obrotową i na tym powinna sie zakończyć dyskusja a należałoby zacząć rozmowę o czymś realnym i wykonalnym tym ciągnikiem a możliwości jest naprawdę mało. Bo taki 3P to i w zwykłych trójkach i w dobrej orce to juz ma co ciągnąc. a dwójek obrotówek to na pewno nie da rady.

 

Ja to proponuje do 3P zwykła dwójka do porządnej orki a do ewentualnych podorywek nie za głębokich trójka zwykła. i sprawa zamknięta.

Pozdrawiam Balzak

Wsszytsko fajnie i dobrze, ale 360 może pociagnąc 2 obrotową, a 3 zagonową to nie wiem, jakie masz ziemie, chyba super extra ciężkie gliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Ja tam miałem do C-360 trójke obrotową 3x30 i wam powiem że moja c-360 radziła w sobie w niej dosyć dobrze, nawet na 2-3 kalsie ziemi. Ale jak mówi @ Balzak C-360 a C-360 3p to różnica i mojim zdaniem to nie da rady trójce obrotowej. Dwójce to moze i nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

do mojego 3p mam cos takiego (ale bez zabezpieczen) na sztywnych korpusach ustawiony na 3x35 i orze sie nim lekko.roznica jest taka ze overumy ida bardzo lekko w porownaniu do polskich.kiedys orałem łake 3 skibowym forszajem i 3p dawał rade bez problemu.

 

jak bede cos orał to zrobie fotki i wrzuce do galerii.

post-282-1190053781_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

3P może mieć problemy z uciągnięciem i dzwignięciem3 skibowego ale radze lepiej tak go nie męczyć i orać lub kupić dwójke obrotową


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek90    1

A jaki pług jest najlepszy do głębokiej orki do c 360 (bez 3p). Aktualnie posiadam dwuskibowy i ciągnik jedzie z nim bez problemu. Zastanawiam się jednak nad kupnem trzyskibowego. Jakim biegiem można orać z takim pługiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek90    1
wujek 60ką ciąga 3 skiby i na luzie daje rady ;) naprawde bez problemu

A na jakim biegu twój wujek jeździ? Musi mieć włączoną blokadę czy daje radę bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

U mnie na głęboko 4klasa ziemi po oborniku na głęboko to się ślizgał. W 3 skibowym pługu oczywiście. Zmieniliśmy obciązniki na te od 4011 i teraz idzie jak burza ;). Silnik troche już popracował, kapitalka by się przydała mu


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Moim zdaniem podniesie bo miałem taki na c-360 ale o uciągnięciu to zapomnij (no chyba, że podoryka).


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

U nas to 3p w zwykłej zagonowej 3 skibówce czasem stęka....Wiec o obrocie to nie ma szans..Tym bardziej na moich ziemiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Nikt mi nie wmówi, że 3p jest słabszy od c360, ta różnica w mocy wcale nie jest odczuwalna. Mam c360 i 3P, oba chodziły w 3 zagonowej z uni. 3p pociągnie bez problemu tą 3 obrotową, tylko tą z lżejszą ramą (żeby podnośnika nie wykończyć). Najlepiej jakby udało się znaleźć 2+1, bo czasami można trafić na bardzo suchy rok, ale 3*30 powiniem targać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja widziałeł raz gościa co MF 255 [ten sam silnik co w C-360 3P] orał 2 skibowy obrotowym kvernelandem...

Trochę się ślizgał bo było morko :D ale szedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj