szczepan211

skup

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczepan211    0

Czesc jestem rolnikiem z Malopolski który glównie zajmuje sie uprawa ziemniaków wczesnych i hodowla byków ale mam pytanie odnosnie ziemniaka czy wy moze nie wiecie czy jest jakis skup ziemniaków w malopolsce lub podkarpackim bo ja jestem z okolic tarnowa i musze gnac traktory az do lodzi na rynek bo nigdzie blizej i o tej poze nie znalazlem skupu ziemniaków wczesnych jak i póznych jak byscie wiedzieli o jakims skupie w tych 2 województwach to prosze was o poinformowanie jak co to zadawac pytania na odrobek z góry dzieki :rolleyes:

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie musisz jechać aż do Łodzi. W Krakowie jest giełda rolna RYBITWY przy ul.Półłanki. Jest czynna od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem soboty od rana do wieczora - sprzątanie). Płacisz za wjazd i możesz handlować 24godziny, ruch jest dość duży. Przyjeżdżają zarówno klienci żeby kupić małe ilości, ale często też hurtownicy którzy biorą dużo towaru. Jest jeszcze giełda rolna w Skalbmierzu ( nie pamiętam kiedy dokladnie, ale chyba w kazda niedziele) , a także w Pińczowie w woj.świętokrzyskim też w każdą niedzielę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan211    0

dzieki GAWLIKproductionANDsales a niewiesz (niewiecie )o jakims handlarzu ktury bierze hurtem bo wlodzi to gosciu bierze odemnie po 200 ton co tydzien w par kursach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie w Krakowie jest sporo handlarzy, jakby się pojechało to ewentualnie można wtedy kogoś znaleźć. Od nas dużo osób wozi ziemniaki do takiej firmy BONAKO to jest w miejscowości Posądza koło Proszowic, wiem że sprzedają też w Wawrzeńczycach 113 to jest w stronę Sandomierza kawałek od Krakowa,a to jest nr do tej firmy 122874061 - to trzeba zadzwonić jak chcesz się więcej dowiedzieć. Ja tylko o tym wiem, bo ja nie mam dużego obszaru, wożę po 2-3 tony na giełdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan211    0

dzieki jutro tam zadzwone ale mysle ze uratowales mi zycie bo opony przy traktorze to co 3 lata zmieniam przeste trasy niewiem jak ci mam dziekowac

:P

 

dzieki jutro tam zadzwone ale mysle ze uratowales mi zycie bo opony przy traktorze to co 3 lata zmieniam przeste trasy niewiem jak ci mam dziekowac

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

dzieki GAWLIKproductionANDsales a niewiesz (niewiecie )o jakims handlarzu ktury bierze hurtem bo wlodzi to gosciu bierze odemnie po 200 ton co tydzien w par kursach

kto w Lodzi bral od ciebie takie ilosci?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

200 ton co tydzień ? :blink: :blink: :blink: to ile ty Szczepan masz tych ziemniaków ? <_< To Ty chyba nie spisz tylko 24/24 h to tylko kopiesz i pakujesz :lol:

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak jeżdże tyle lat na zjazdową tak jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś tam przywiózł pyrki traktorem w kaliszu to i owszem często się widzi. Zresztą coś mi się wydaje że chyba mamy kolejnego bajkopisarza na forum bo nie chce mi się wierzyć żeby ktoś kto sprzedaje tygodniowo 10 tirów pyrek miał taki problem i szukał odpowiedzi na forum takie ilości to można sprzedać bez ruszania tyłka z domu.

Tyle w tym temacie.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

w Tarnowie masz kolego Fritar, nie mów, że nie wiesz, bo połowa podkarpacia tutaj wozi i to naprawde setki ton ;) pozatym nie żebym był upierdliwy, ale tyle błędów naczaskałeś, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

Od razu widac ze nastolatka poniosla fantazja.

Kto normalny jezdzi 250km ciagnikiem majac 3x blizej gielde w krk.

Szczerze watpie zeby w malopolsce bylo tak duzy gospodarstwo zajmujace sie wczesnym ziemniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
uprawa ziemniaków wczesnych i hodowla byków
25.06.2011
dzieki wielkie bede myslal o chodowli bo siena nasuszylem
11.06.2011

Źródlo

:lol:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobov    0

Witam wszystkich,

apropo Tarnowskiego Fritara, zdradzi ktoś jakie mają ceny w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj