Zaloguj się, aby obserwować  
tomekson

Jaki siewnik wybrać?

Polecane posty

tomekson    0

Witam, chciałbym was się poradzić jaki wybrać siewnik do zboża, mam 65 ha, siewnik musiałby pasować do John Deere 6820 140 km +10;ewentualnie. Chciałbym aby to był dobry pneumat lub zwykły mechaniczny tylko nowy, ładny, i cena tak max. do 40tys, nie chcę przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

polecam poloneza zakupilem wlasnie w tym roku talezowy z kolkami dociskowymi wschody po nim rewelacyjnesialem w tym roku po ugorze co lezal z 5 lat zaoralem i zasaialem mimo perzu i nierownego pola wschody sa super :) wiec ci go polecam i zmiescisz sie do 40tys brutto ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na amazone można coś porządnego wyrwać na allegro za taką kasę to jest porządna firma i wykonanie z nie byle jakich materiałów polecam ta firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelevra    0

ja mam w planach kupno amazone d9-30 super.na redlicach talerzowych z komputerem zawolali ok 40 tys. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomusgigant    1

Ja mam 2-gi sezon kongskilde demeter tez na talerzach, wysiew dokładny wschody równe i jest dużo lżejszy od poloneza, siałem w sciernisko które było talerzowane i tez nie było problemu z niczym równe wschody dałem 28300 zl netto ( była promocja w jaryszkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj