Skocz do zawartości
S-Piotr

Końcówki do rsm

Polecane posty

Mam pytanie do kolegi Albuz, jaka jest różnica w przy stosowaniu rsmu dyszami esi a exa? Ponieważ podobnie jak kolega maly00 posiadam w opryskiwaczu z francji te trzy otworowe exa i mam dylemt, zmienić na esi czy lać rsm tymi exa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tombien
      Podnośnik w moim Zetorze od jakiegoś czasu zachowuje się dziwnie. Gdy zaczepię coś cięższego to po rozgrzaniu na podniesionych ramionach opuszcza trochę i podnosi z powrotem do góry. Po prostu "faluje" maszyną na podnośniku. Po opuszczeniu ramion słychać w środku obudowy podnośnika specyficzne brzęczenie-syczenie. Po wyłączeniu pompy dźwięk ustaje. Gdy zostawię podniesione ramiona w górze i zgaszę silnik to powoli się opuszczają. Szukałem informacji na ten temat ale zdania się różne: rodzielacz lub oringi w nim, zespół tłoka z cylindrem lub zawór przeciążeniowowy lub filtr oleju. Czy ktoś zna 100% procentową przyczynę tego zachowania?

Drugie pytanie: Żeby dotrzeć do rozdzielacza trzeba kabinę ściągać?
    • Przez michal9393
      Witam chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy końcówki zakupić do tego zetorka, bo leją i na ile je ustawic???
    • Przez Fazzor
      Witam

Jak w temacie, proszę o szybka odpowiedź. Z góry dzięki

• Przez BestZetor
      Planuję wymienić końcówki w Zetorze 7211 i przeglądając oferty znalazłem taki produkt : http://sklep.tzmkalisz.pl/Koncowka-wtrysku-Zetor-5211-7745-MOTORPAL-1436(3,1865,358).aspx . Podobno te końcówki są dobre, ale trochę niepokoi mnie ich cena, gdyż wymieniając je kiedyś jedna końcówka kosztowała mnie ponad 100 zł. Proszę o opinie o tych końcówkach z linku lub zaproponowanie innych dobrych.