Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exploode

silnik od wycieraczek z auta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik
exploode    8

Od jakiego auta najlepiej zastosować silniczek do napędu wycieraczki w c385 ? Chyba taniej wyjdzie zastosować jakiś używany silnik z samochodu niż kupować nowy.

Nikita_Bennet    118

na tył czy na przód?

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    2407

musisz znaleźć silniczek tylnej wycieraczki zeby miał od razu wbudowaną przekładnię prawo-lewo

Będzie ci pasował od Fiata CC, łatwo dostępny i tani

My do c-360 zamontowaliśmy od jakiegoś Forda, bo taki sie w garażu poniewierał

pawlus224    1823

Ja kupiłem ten z linku , ale do 385 potrzeba ,żeby miał dłuższą oś :( i będę probował go przerobć , przedłużyć by dało sie zakręcić go :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karuś
      Parę lat temu ukręciła mi się linka w przekładni licznika. Kupiłem nową linkę i przekładnie licznika. Założyłem mając nadzieję, że wszystko będzie działać, a tu niestety nie działa. Linka się nie urywa, tylko ten wałek od przekładni licznika. Problem dotyczy Ursusa 912.
    • Przez tata1
      Witam

Kupiłem nowy czujnik poziomu paliwa do baku w 914 i jak testowałem "na sucho" to ruch pływaka pokrywał się z ruchem wskazówki, ale jak założyłem do baku to chodzi jak chce, najczęśniej na pełnym dochodzi do 2/3 a pozatym to najczęściej 1/3, gdzie szukac przyczyny?
    • Przez akaku
      Jakie macie lusterka zewnętrzne w swoich Ursusach, bo jak wiadomo że ursusy mają kiepskie lusterka. Może macie jakoś przerobione je, jakieś inne uchwyty?
    • Przez Seba092000
      Witam mam pytanie kto mi odpowie bo widze przynajmniej dwa rodzaje błotników tylnych. Czy te krótkie to są jakieś orginały czy to jakaś przeróbka czy od jakiegoś innego traktora? Z góry dzięki za odpowiedzi

• Przez akaku
      Jakie macie w swoich Ursusach c385 uszczelki pomiędzy ramą od kabiny a dźwiami, bo ja tam nie mam żadnych i jest szpara

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.