Zaloguj się, aby obserwować  
exploode

silnik od wycieraczek z auta

Polecane posty

exploode    8

Od jakiego auta najlepiej zastosować silniczek do napędu wycieraczki w c385 ? Chyba taniej wyjdzie zastosować jakiś używany silnik z samochodu niż kupować nowy.

Nikita_Bennet    290

na tył czy na przód?

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    15515

musisz znaleźć silniczek tylnej wycieraczki zeby miał od razu wbudowaną przekładnię prawo-lewo

Będzie ci pasował od Fiata CC, łatwo dostępny i tani

My do c-360 zamontowaliśmy od jakiegoś Forda, bo taki sie w garażu poniewierał

pawlus224    2384

Ja kupiłem ten z linku , ale do 385 potrzeba ,żeby miał dłuższą oś :( i będę probował go przerobć , przedłużyć by dało sie zakręcić go :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz100
      Witam posiadam ursus 1614 ta nowsza wersja i chce kupić wycieraczke na tylnią szybę bo nie ma i mam pytanie jakiej długościu zebty nei była za długa jaka była orginalna tam? ktoś wie ma podobny ciagnik chodzi mi o długość piora wycieraczki i o długość uchwytu do tego pióra.
    • Przez Mateusz100
      Tak jak na zdjęciu szukam takiej pokrywki, zaślepki nie wiem jak się nazywa fachowo. Potrzebuje tego do Ursusa 1614 w jednym mam w drugim nie mam. Wie ktoś gdzie takie coś kupić bo do C 360 i tak daje są ale takiej nie mogę znaleźć nazwa Ursus była malowana na biało chyba trochę się starła jak widać.  Pomoże ktoś?

• Przez Mateusz100
      Witam tak jak na zdjęciu widać potrzebuje takiego języka czy jak to nazwać do drzwi do zamka to jest kawałek takiego metalu taki zatrzask żeby drzwi się zamykamy jak widać wyrobiony i drzwi ciągle się otwierają i walą o błotnik jest to ciągnik Ursus 1614 proszę i pomóc czy gdzieś to kupię można to odkręcić na dwa sruby to jest jak widać gdzie to dostanę o czy mogę gdzieś to kupić? Może ktoś pomoże i wie cos?

• Przez Kurwer21
      Siema, mam pytanie do użytkowników, mianowicie, jest tu jakiś posiadacz Ursusa C385 i zakładał w nim otwierane szyby boczne i drzwi nowszego typu? te co były w 1014 w latach 90. Słyszałem, że są dwa rodzaje kabiny - starsza i nowsza, sam mam c385 i chętnie założyłbym do swojej nowsze drzwi i otwierane boczne szyby. Więc pytanie, robił ktoś to i mógłby wytłumaczyć?
    • Przez Robson76
      Witam, fotki poniżej. Zastosowałem nagrzewnicę od lublinka, do tego zawór 1/2 cała i 2 złączki i przewody, nagrzewnicę kupiłem na złomie za 60 zeta, myślę że 40 zł wystarczyło na resztę akcesoriów i browar🙂. Minus tutaj jest taki że pasuje dołożyć jeszcze od lublinka sterowanie do silników, bo tam jest 4 przełożenia prędkości ale że jestem trochę leniwy reguluje zawodem na przewodzie. W zasadzie wszystko pasuje i grzeje ok, trzeba tylko dorobić nocowanie. Zostawiam dla potomnych, jak ktoś ma dosyć oryginału. A i trzeba trochę powiększyć otwór wylotowy bo przez oryginał kiepsko dmucha😄

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj