Indiana

Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone]

Polecane posty

Indiana    32

Witam,

temat skierowany jest do posiadaczy przyczep samozbierających, zarówno nowych, jak i używanych. Sądzę,że przydatne będą informacje o zapotrzebowaniu na moc przyczep samozbierających oraz to z jakie ich modele z jakimi ciągnikami współpracują, i jakie są tego plusy i minusy; a także na jakich obrotach WOM.

Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się ;)

 

 

Przyczepa Mengele LAW 360 z Belarusem 820, WOM 540.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montifan    0

Mengele Super Rotant 743/2, 10t z Renault 145.14 wom 1000.

Edytowano przez Montifan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Jugosłowianka RP1+ Władimirec t25 wom 540


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Może warto też dodać jaką ładowność ma dana przyczepa- tony, metry sześcienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AREK5211    0

Metaltech T 10/2 + zetor 5211 WOM 540.Ogólnie maszyna OK tylko te wiecznie cieknące siłowniki od podbieracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Class Sprint c330s 8ton +Zetor Proxima 6441 wom 540obr ,spokojnie daje sobie radę B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

deutz-fahr E327 + c360-3p wom 540obr./min, przy większej pryzmie pomoc drugiego traktora nioceniona :D

Mengele LAV 360 + kubota M105s wom 540E (750 obr./min) przyczepa mogła by być większa ale na większą narazie plac nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Krone turbo 2800 i ursus 3512. Na dobrze ugniecioną pryzmę daje rade wiecheć choć przydał by się tandem w przyczepie... Przyczepa ładowności 4t (22m3)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Krone HSL 3503 35m3 + Ursus 902 problemy na wyższej pryzmie, w terenie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

Pottinger trend II + c-330 ladownosc 4t bez nozy daje rade z nozami jeszcze nie prubowalem mozna wlaczyc 12 lub 24 sztuki nozy z instrukji wynika ze z 12 powinien dac rade ale jeszcze nie testowalem bo mam ja od 2 dni dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekDzej    0

Class Sprint c330s 8ton + URSUS 912, wom540 , w sianokiszonce na wszystkich nożach powiem wręcz,że ma leciutko.W kukurydz gdy jest pełna na metrową pryzmę wchodzi, byle się nie zatrzymywać, bo nie zawsze uda się samemu ruszyć...

Polecam ten model przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Pottinger Faro 4000D i MF 5455 100KM, obr. WOM 1000. moc w zupełności wystarczająca do normalnej pracy.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ta przyczepa ma napęd na 1000 czy tak lekko chodzi?

 

Dawno, dawno temu Mengele LAW 360 Spezial + Zetor 5211

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Faro ma wałek na 1000obr, jak wyzej napisałem, w opcji jest na 540. lekko chodzi, jak sa optymalne warunki, w miarę sucho na łące, podsuszona trawa, ostre noże itp. to wałek dobrej trawy z 7 m szerokości zbieram z prędkością 10-8km/h, co w zupełnosci wystarczy, jak łąka blisko ok 1200m, to trzy przyczepy w 55min.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil93    1

Pottinger Europrofi 5000D współpracująca z Case 125MC obr.WOM 1000 prędkośc wacha się od 13km/h do 9/h zależy to od terenu na jakim się precuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Połączone

 

Interesuje mnie, jaką dużą przyczepę mogę podpiąć do mojego Mtz 82. Jakie używacie? Dziękuję za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Moscov
      Witam. Mam problem z przyczepą Claas CARGOS 9400, przy ciągniku fendt 936.Przyczepa jest sterowana z isobusa. Po podłączeniu kabla, coś się jakby wyświetla, ale w ustawieniach ciągnika, w opcjach isobusa, pole Pobierania programu przyczepy jest puste i stoi na 0%. Iso-messages na poziomie 185-195.Jakies pomysły gdzie w ogóle zacząć szukać? 
    • Przez Type255
      Witam,
      To mój pierwszy post i witam wszystkich.
      Czytałem nieco zanim napisałem ale mam wątpliwości i proszę tych co wiedzą coś na ten temat o poradę.
      Przyczepy potrzebuję w cenie powiedzmy do ok.5000 PLN ale widzę ze można i za 3-4 tys. kupić. Zamierzam zbierać tylko siano na powierzchni do 2ha.
      Celuję raczej w polskiej produkcji przyczepy z racji większej dostępności części z podbierakiem hydraulicznym. Nie wiem do końca jak to jest z wielkościami ale dla mnie to jak najmniejsza bo pole mam blisko i nie ma problemu zwozić siano na kilka razy. Dmuchawę mam.
      Przeglądając sieć natrafiam najczęściej na modele z Mirosławca T-010, T-050, T-072 i każda ma jeszcze dodatkowy numerek po ukośniku np. T-010/5. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza i który typ będzie dla mnie najlepszy?
    • Przez bamber14
      Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc
       
      Z góry dzieki
    • Przez ŻakowskiSławomir
      witam, ma ktoś taką przyczepę lub był oglądać tą z ogłoszenia? jak się sprawują te przyczepy? jak z dostępnością części? na co uważać przy zakupie? jaki jest koszt wymiany podłogi w takiej przyczepie? pozdrawiam  https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-samozbierajaca-CID757-IDV3Hv3.html?isPreviewActive=0&reason=observed_ad&sliderIndex=2
    • Przez sebastian1224
      Witam mam problem z posuwem w swojej przyczepie Claas sprint 445s 
      Mianowicie chodzi o to że nie mogę cofnąć taśmy 
      Chodzi tylko do przodu i to tylko z jednego guzika a z guzika który jest do cofania nie chodzi 
      Ktoś miał z was taki przypadek i wie na czym polega usterka?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj