Skocz do zawartości
sebekwolkasos

Halogen na błotniku nad tylną lampą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lampa

Witam. Otóż chciałbym przywrócić ten halogen w ciągniku U4514 do stanu użytkowania (żeby świecił) bo bardzo ułatwiłby nocną robotę wraz z halogenami na dachu. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam.

P. S. Żarówkę w halogenie sprawdzałem jest nie spalona.

Edytowano przez sebekwolkasos

kris14    259

Sprawdź kostkę pod prawym błotnikiem, czy tam błota nie naszło i nie zaśniedziało wszystko. Ew. sprawdź wyłącznik halogenu bo on ciężkiej pogody nie lubi.

Ten wyłącznik w lampie co jest czy w kabinie koło radia i dzięki za dotychczasową podpowiedź.

Wiadomość z agroFakt.pl

grzegorz508    1

Ten na zewnątrz w lampie. Nie wiem jak w 4514, ale w starszych MF był tylko włącznik na lampie, a prąd stale był w kablu idącym do tejże lampy.

Edytowano przez grzegorz508

Ten na zewnątrz w lampie. Nie wiem jak w 4514, ale w starszych MF był tylko włącznik na lampie, a prąd stale był w kablu idącym do tejże lampy.

Jest tak jak mówisz, ale mam trzy włączniki od halogenów w kabinie dwa od tych na dachu i trzeci też z symbolem halogenu i zastanawia mnie do jakich świateł on służy, ale ok sprawdzę ten w co jest w lampie. Sprawdzę i zobaczę jak znajdę chwilę czasu. ;) Dzięki za rady. A czy nie jest tak jak w C-330 że halogen nad tylną lampą świeci jak jest choć pozycyjne włączone bo może być inaczej jak w MF 255 (mogli by się posiadacze 4514 wypowiedzieć).

kris14    259

U mnie w 4514 z kabiną "komfort" halogen na błotniku można powiedzieć że jest podłączony bezpośrednio pod aku, włączany jest wyłącznikiem w obudowie.

PS: Ciągnik jest z 1995r.

Edytowano przez kris14

@kris14 dzięki kabina też taka sama jak u Ciebie, mój 4514 jest rówieśnikiem Twojego.

Karol0    3

jeśli jest bezpośrednio z baterii połączony to jest pewnie tak samo zrobione jak w 3512 i też powinien być bezpiecznik na kablu przy aku proponuję go sprawdzić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się