News
Zaloguj się, aby obserwować  
Tom1988p

Instalacja elektryczna Dominator 76 lub podobne

Polecane posty

Tom1988p    0

Witam.

Potrzebuje schematu do dominatora 76 lub podobnego. Głównie chodzi mi o część oświetlenia.

Mam skany do 78 lecz w dwóch częściach i kawałeczek brak żeby je bez problemu złączyć:

skany:

Cześć 1

Część 2

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Tom1988p    0

Po kablach to bez problemy bym znalazł gdyby poprzedni właściciel ich nie przemieniał.

A nie chce jeszcze mocniej rozwalić instalacji zwłaszcza ze tam już sygnalizacja z czujników nie działa.

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    16

Nikt nie ma wyraźniejszego skanu instalacji do 78s? Koledze szczur przegryzł wiazki i nawet odpaliś kombajnu sie nie da, może ktos wie który przekaźnik leci do rozrusznika?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Lukas85    16

dzięki za link, ale są tu tylko rysunki złozeniowe nie ma numerów katalogowych, czy ich nie znalazłem?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

JD1052    91

Numery katalogowe sa na pewno w katalogu na stronie korbanka, jest tam katalog tylko do 66 ale wiele elementów, tym bardziej elektrycznych, czujników, pasów, kół to to samo co w innych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kwiatekstokrotki
      Witam
      Zakupiłem niedawno Dominatora 68s i potrzebuję pomocy w ustawieniu kombajnu  tj. klepiska,  obrotów bębna , dmuchawy, sit górnego oraz dolnego do rożnego rodzaju zbóż podczas żniw. ps nadmienie,ze kombajn u poprzedniego własciciela kosił przez rok kukurydze, u wiem,ze klepisko jest ustawione,,luzno"...
      Może ktoś pomóc i podać ustawienia  do konkretnych zbóż:
      pszenica, żyto pszenżyto, jęczmień i owies.

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
    • Przez Eryko
      Jakie są rożnice pomiędzy 96 hydro. a 98sl? myślę nad kombajnem do gospodarstwa jak i na usługi.
    • Przez jaculek13
      Witam. Panowie czy ktoś walczył z wyskakującym pierwszym biegiem w dominatorze 88s, pewnie bez wyciągania skrzyni biegów się nie obędzie. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.