Skocz do zawartości
John6330

Sitno 2011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
SITNO
rafalkom555    13

@krzysiekfarmer5 - tak,do 5080m był podpięty

@KAROL4 - to trzeba kupić koszulkę i oprawić w ramkę i brać tylko na targii :lol:

@Ursusik3512 - jeśli o tej godzinie to ja byłem przy tym opryskiwaczu, a było nas 8osób, oglądaliśmy znajomego sprzęt, jeśli widziałeś jednego kolesia w okularach i jednego wysokiego to tam byłem.

Widzę po postach że jednak spotkanie było, tylko nikt nie wie kto to był, bo zapewne widzieliśmy się, miałem zielono-niebiesko-biało koszule w kratę.

Edytowano przez rafalkom555

marulekk    65

no fajno,było tego sprzętu trochę i zwierzyny, ehhh tylko ten upał, nie mogłem się ochłodzić pod parasolem czy też namiotem bo kierowcą byłem :P no i ten korek samochodów w drodze powrotnej(ok. 14godz.) ;[

pozdrawiam i do następnej wystawy ;)

Edytowano przez marulekk

Wiadomość z agroFakt.pl

mickas092    325

@mickas092 to ja widziałem ciebie, siedziałeś chyba z kolegą a ja byłem z tyłu tego siewnika :lol:

Haha bez jaj :lol: To w sumie ogólnie każdy był tylko z innej części namiotu :P

rafalkom555    13

@marulekk - jaki korek? Ja trochę postałem i pojechałem w tą drogę gdzie nie puszczali a dalej niebieskie stały i nie puszczały w ta stronę z której przyjechałem tylko na łąkę kierowali B) Jak się miało uprzywilejowany pojazd :lol:

marulekk    65

@rafalkom555 jak wyjeżdżałem z Sitna około 14 to sie za korkowało z lekka aż do trasy Lublin-Zamość

a jaki to miałeś pojazd uprzywilejowany?? :blink:

Edytowano przez marulekk

@mickas092 też cię widziałem na tym siewniku. Ze 25min kręciłem się po stoisku, byłem w zielonej koszulce ;)

Edytowano przez krzysiekfarmer5

Ursusik3512    23

@ rafalkom555 tak stałem długo koło tego w okularach i koło opryskiwacza może to był ktoś z was koło pługu uni i dyskutowali że jeden ma taki płóg

rafalkom555    13

Tak ten w okularach był razem ze mną i reszta, a ten co dyskutował przy pługu to też był ze mną(byłem wtedy przy pługu), ten pług był z vario a on ma taki sam ale bez vario.

@marulekk - a czerwony i ziomki sterujący ruchem puszczali, jak wyjeżdżałem to taki młody nie chciał wpuścić tam gdzie blokowali to dziadek co nas wcześniej puścił krzyczy: ee, tych to puść! :lol:

Wstawiajcie foty z tego stoiska to może kogoś ustrzeliliście, ja nie robiłem bo ludu dużo było i maszyny słabo by było widać :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?