Polecane posty

Chlopak po co takie poszty piszesz? Zachowaj ta opinie dla siebie jak nie masz nic madrego do powiedzenia.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

wystawianie gał ze ździwienia - synonim totalnego obciachu...

a jak sąsiad wróci do żony to powie:

"Ale tego Iksińskiego to już całkiem po...., pomalował przyczepę na różowo w zielone świnki...'


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    0

Ja pomalowałem najpierw podkład a potem szary kolor i też ładnie wyglądał ale gdyz stoi cały czas na dworze troche go rdza chwyciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4
a czy ktoś mówił o malowaniu przyczepy na zółto w zielone świnki?

:) sorry źle zinterpretowałem Twoje słowa


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

przecież to tylko propozycja z tym john deere'em a Ty powoli robisz zamieszanie. było na AF zdjęcie zetora pomalowanego tak jak ja mówiłem (nie wiem czy w galeri czy może w jakims temacie sie przewinęło) i wyglądał całkiem, całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelzx    0

najlepiej w kolorze obornika ...

 

może lepiej zapytać jak farba wytrzymuje działanie korozyjne nawozów naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Najlepiej pomalować w oryginalne barwy a nie bawić się w jakieś cuda....


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Ja swoj 7 tonowy rozrzutnik firmy Le boulch wyremontowałem,nowa podłoga i boczki,wyczyściłem,potem dwa razy podkładem,a następnie burty na zielono,rama na czerwono i z tyłu aparat tez na czerwono.Wygląda bogato-jak nowy.A teraz sie okazuje że ojciec chce go sprzedać i kupić coś wiekszego.Może jest ktoś chetny na zakup????Zdjęcia są na pewnym wiodacym portalu aukcyjnym, którego nazwy nie bede wymieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Mam w orygilale niebieski. Ale malować można na kolory przyczep i tyle w temacie.

Ale pomalujcie na różowy :) :) będzie się wyróżniał i nikt nie będzie cierpiał z powodu braku humoru HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki255    47

Witam!

Przymierzam sie do malowania rozrzutnika 3,5 t

Chciałem sie dowiedzieć

ile farby kupić na burty?

ile na felgi?

ile na rame?

jakie farby wybrać?

Jak oczyszcić rame?(piaskowanie nie wchodzi w gre)

i ile by to mniej wiecej kosztowało ?

licze na pomoc :)

Pozdrawiam :D

 

Połączone

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Na burty +/- 3 l

Na podwozie +/- 4 l

Na felgi 0,5 l

 

Najlepiej byłoby wypiaskować, a jak nie to dokładnie umyć myjką (najlepiej na ciepła wode) później szczotką drucianą, szlifierką z druciakiem, podkład i malować :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

3 litry farby na 3 burty to chyba trochę za dużo... chyba że razem podkład i wierzchnia. Podkład na ramę, razem z podłogą od spodu, to dwa litry powinny wystarczyć.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki255    47

Cyli na burty jakieś 2-2,5 l

na rame 2 litry podkładu i 4 litry farby

a na felgi 0,5l

dzieki za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Polecam z doświadczenia podkład reaktywny (można malować na niedoczyszczoną rdze) a następnie chlorokauczuk (ceny podobne do normalnych farb a jakość i wytrzymałość lepsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Jak malujesz na podkładzie to farby wierzchniej trochę mniej wychodzi.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki255    47

Dzieki za rady napewno sie przydadzą

I jeszcze sie zapytam bo jeszcze nigdy nie malowałem farbe można lać orazu z puszki do pistoletu czy najpierw trzeba ją rozcieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Nie nie, prosto z puszki będzie za gęsta :)

 

Rozcienczyć trzeba tylko ile na ile nie powiem ci dokładnie, bo to zależy od farby :P




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

To jest półpołysk, na jakimś filmiku, bodajże użytkownika @majsterpopsuj88 widziałem nie przychylne opinie na temat tej farby, ale o co dokładnie chodziło to nie wiem.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

    • Przez Artur1211
      Mam w planach budowe chłodni na warzywa o pojemności 100 ton podzieloną na 3 komory chciał bym sie dowiedzieć jaki byl by koszt budowy takiej chlodni.budowa w wojewudztwie mazowieckim prosił bym o polecenie wykonawców dobrych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj