Polecane posty

jakub16    122

ma pytanie jakie kolory dobrać do mojego rozrzutnika


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Może takie jak teraz są stosowane przez polskich producentów? czyli Zielone burty a reszta czerwona. Koła szare lub srebrne.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja malowałem rozrzutnik (3.5 tony ) na kolor zielony choć czerwony ( taki kolor był przedtem ) też był OK...Adapter ( roztrząsacz ) pomalowałem na brązowo miał być czerwony ale tak wyszło, i jeszcze na brązowo pomalowałem te wzmocnienia burt...robiłem cały remont tzn. wymiana blachy, malowanie ramy i burt, i na koniec konserwacja całego spodu...a jaki rozrzutnik chcesz malować...?? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Może takie jak teraz są stosowane przez polskich producentów? czyli Zielone burty a reszta czerwona. Koła szare lub srebrne.

 

Zielone burty czerwona reszta jest ładna mi też sie podoba <_<


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Zielone burty czerwona reszta jest ładna mi też sie podoba <_<

A poza tym, jeżeli dobierze się odpowiednie odcienie i pomaluje dokładnie to będzie wyglądał jak nówka ;)

Dobrze też wyglądają czerwone burty, czarna reszta i koła szare.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mi się podoba i pasuje do hodowli <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
mi się podoba i pasuje do hodowli <_<

 

Dalmatyńczyków.... ;):)

 

 

 

Ale fajnie wygląda...jedyny na milion... :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Ja mam zielone burty czarne podwozie i felgi z piastami czerwony adapter oraz wał przekazujacy naped pod podwoziem i na dyszlu, Na kremowo dalem takie nadstaweczki skosne przed adapterem i klape mechanizmu przesuwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Dalmatyńczyków.... <_< ;)

 

 

 

Ale fajnie wygląda...jedyny na milion... :):D

 

miałem na myśli łacjate (krowy :) ) choć i dalmatyńczyk tesz


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
miałem na myśli łacjate (krowy ;) ) choć i dalmatyńczyk tesz

 

A no faktycznie...do łaciatych krów też pasuje....heh... <_<

 

Jest jedyny w swoim rodzaju...spodobał mi się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

 

No cóż, pomysł b. amatorski ale jak przejeżdżałem przez wieś to nie było osoby która by się nie obejrzała za tym rozrzutnikem...

 

PS: Ten typ malowania jest chroniony prawem autorskim i wykorzystywanie go bez wiedzy i zgody autora jest karalne (żart) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

ladny rozrzutnik, aczkolwiek nie wiem, czy sam bym sie odwazyl na cos takiego <_<

 

a co do malowania, to najlepiej pomalowac, tak jak byl od nowosci i juz. nie bedzie zadnych przebitek, ani innych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Malowałem swój 3 lata temu. Zajęło mi to dwa dni. Pierwszy dzień to dokładne czyszczenie- szczotka druciana na wiertarce, szpachelka i papier ścierny <_<. Drudzi dzień to malowanie- na początek podkład, a po jego wyschnięciu farba. Kolory---> burty- zielone; adapter, felgi, podwozie, rama- czarny, siatka ochronna, kółko podporowe- czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja jak malowałem to podobnie jak coolman. Burty zielone a cała rama i felgi na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja chyba w następnym roku pomaluje rozrzutnik na takie kolory jakie mam teraz. Foty są w galerii.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Ja ze trzy lata temu pomalowałem rozrzutnik na:

Burty na ciemnozielony

Rama-podwozie na jasnozielony-soczysty :D

Koła tzn.felgi srebrny(farba do felg) <_< Poprostu pięknie-przynajmniej oryginalnie i mi się podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Mi ponury tokarz pomalował wszystko na szaro <_< ale nie narzekam, tandem jest po remoncie i nawet działa ;) Może kiedyś zaszaleje z barwami, choć szkoda walić farbe w obornik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

na szaro ładnie


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Na szaro jest tak ponuro, kiedyś tylko na szaro malowali większość sprzętów, teraz lepiej pomalować na kolorowo, ja bym proponował na takie barwy jak mój rozrzutnik, u mnie kolor już wyblakł, ale w najbliższym czasie mam zamiar poprawić go, zdjęcia w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

    • Przez Artur1211
      Mam w planach budowe chłodni na warzywa o pojemności 100 ton podzieloną na 3 komory chciał bym sie dowiedzieć jaki byl by koszt budowy takiej chlodni.budowa w wojewudztwie mazowieckim prosił bym o polecenie wykonawców dobrych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj