Polecane posty

Ferdek07    75

Ładnie ale na podłoge to szkoda farby pomalowałem kiedys to po 5 rozrzutniku już nie było śladu po farbie na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Pomaluj go na zielono burty i na czerwono ramy i reszta. Tak będzie wyglądał jak nowy.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek    2
Ładnie ale na podłoge to szkoda farby pomalowałem kiedys to po 5 rozrzutniku już nie było śladu po farbie na podłodze

Ja podloge pomalowalem po sezonie resztkami starych farb zeby tylko przez zime rdza nie łapała a teraz go maluje na ciemną zielen burty felgi na szaro itrzeba bedzie sie tez zabrac za rame od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

ja to na zime zawsze czyszcze go i smaruje adapter i podłoge olejem (przepałem)


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

ja zaczołem pare lat temu malować ale teraz idzie od do remontu i mam zamiar pomalować tak: rama burt na czarno a pola pomiędzy na ciemno niebiesko, podłoga, adapter, zaczep na czarno, koła oraz zębatki i łożyska na biało i nawet ładnie się komponować moim zdaniem będzie jest fotka na AF

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-3...image92422.html ale na drógim lepiej widać ale tylko przód http://www.agrofoto.pl/forum/Rozrzutnik-ob...image89195.html mam fotkę całego rozrzutnika ale nicchcieli przyjąć;)


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ja odbudowując moj rozrzutnik zerwałem z orginalnym szarym malowaniem i Polecialem po całości malując pod kolor nowych naszym czyli burty ciemna zieleń rama czerwień adapter oliwkowy oczywiscie wszystko malowane lakierem na dobry podkład, wyglada swietnie i tak bedzie malowany jesli kiedys bede go jeszcze odmawiał ;) w planach mam pomalowanie pod taki zestaw wszystkich przyczep


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckywasak    15

Ja mam ramę pomalowaną na niebiesko a burty są własnej produkcji - drewniane w stalowej ramie i od czasu do czasu są malowane przepalonym olejem. Są już kilkanaście lat i zapowiada się, że długo jeszcze pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja mam na burty u dołu nałożoną blachę bo mi przeżarło od gnoju ale tak zrobione,że prawie nie widać i szczelne są.

A pomalowane mam burty na czerwono,podkładem bo jakoś nie ma czasu kolorem zwykłym pomalować, a reszta na zielono,a koła standard bo nie mogliśmy się zdecydować czy srebrna czy zielona farba i zostawiliśmy. W mojej galerii jest zdjęcie tego rozrzutnika,podczepionego do ursuska: http://www.agrofoto.pl/forum/Ursusy-C-360-...mage104661.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja mam taką zasadę, że jak zacznę odnawiać sprzęt to tylko i wyłącznie są to kolory oryginalne "przyczepy, rozrzutnik itd.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexxar    0

Ja mój rozrzutnik pomalowałem na ciemno zielono, dałem 2 paski czerwonego i jakoś sobie tak wygląda. Ale to taki mały 5-6 ton. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a my nie przebieralismy tylko wszystko na szaro mielismy farbe w dobrej cenie to pomalowalismy wazne zeby nie rdzewialo


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

pomaluj rozrzytnik w stylu john deere, tnz kup orginalną farbe od JD naklej paski i masz JD. :D

ja chciałem przemalować tak ciapka ale ojciec sie nie zgodził :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

i masz racje co oryginal to oryginal


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

    • Przez Artur1211
      Mam w planach budowe chłodni na warzywa o pojemności 100 ton podzieloną na 3 komory chciał bym sie dowiedzieć jaki byl by koszt budowy takiej chlodni.budowa w wojewudztwie mazowieckim prosił bym o polecenie wykonawców dobrych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj