kubus19946

Ładowarka Przegubowa

Polecane posty

tomi382    99

Jakość jak w sklepie lub jeszcze lepiej bo utwardza indukcyjnie nawęgla i masa jeszcze pojęć których nie wymienie :lol:

Za trzy koła zębate - satelity( plus kolejne 3 koła zębate na zapas ) i sworznie do nich ( tzn trzech szt ) wziął 700z. Dorabiał je do ładowarki do przekłądni planetarnej co w kole jest bo u poprzedniego właściciela zrobili je z plasteliny i się rozleciały i w tej a za utwardzenie półosi wziął 50zł

A z tego co wiem to ludzie z nie mal całej Polski korzystają z jego usług. Sam robi i ma swoich ludzi

Teraz będziemy musieli mu zlecić dorobienie koła zębatego do przetrząsarki fella bo zjechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4

Witam. Szukam ładowarki 120-140cm. szerokości(samej ładowarki nie z kołami wystającymi) za najlepiej do około 40tys zł i najlepiej sterowanie dżojstikiem a nie każda sekcja osobno gałko (dużo wygodniej). Słyszałem ze po obruszeniu kuł można zwiększyć szerokość ładowarki o ok. 10-20cm. przez co staję się stabilniejszy np. przy układaniu sianokiszonki czy załadunku obornika, dla mnie takie rozwiązanie by pasowało tylko ale nie wiem ile w tym prawdy ( tylko chyba jak są oryginalne wąskie). Rozglądam się za Schaffer (548) lub Weidemann-em jakimś, tylko jeszcze nie wiem jaki model by miał takie wymiary . Którą firmę byście polecali awaryjność dostępność części itp.

Edytowano przez Maniek323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukasG55    0

Przyłącze się do tematu.

Mam zamiar kupić ładowarkę przegubową, która ma służyć do wycinania kiszonki z QQ, przywożenia sianokiszonki w belach, zadawaniu paszy, i wyrzucaniu obornika z obory wolnostanowiskowej na ok. 30-35 sztuk.

Mam w oborze wąskie przejazdy 1,2-1,3m .

Ładowarka ma być nowa, zastanawiam się nad takimi modelami:

- Schaffer 2028, cena 97 tyś netto

- Avant 520, cena 85 tyś netto złotych w tym wycinak do kiszonki za 2200 euro

- Giant D263SW, cena około 87 tyś netto

 

Jak myślicie którą z tych ładowarek wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Mógłby ktoś z użytkownik małej ładowarki przegubowej, zrobić zdjęcie przegubu i opisać na jakiej zasadzie ładowarka kopiuje teren?

Edytowano przez SipmaZ224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuko1997    29

Witam chcę odświeżyć temat. Znalazłem takie o to ładowarki Od 28tyś netto i to nowe.

Niewiem co o tym sądzić ale tanio i mnie kusi ta cena. :) mam zamiar odwiedzić dilera w najbliszym czasie  bo jest akurat tylko 50km od mnie. Może ktoś ma taką?

 A tu linki

http://olx.pl/oferta/nowa-ladowarka-przegubowa-mcn-10b-ladowarki-mcn-od-28-000zl-netto-CID5-ID6wsyz.html

http://olx.pl/oferta/nowa-ladowarka-przegubowa-mcn-08f-ladowarki-mcn-od-28-000zl-netto-CID5-ID6wszD.html

http://olx.pl/oferta/nowa-ladowarka-kolowa-ct-machinery-CID5-ID6AhYr.html  tą koleżanka ma ale tylko 1msc. więc na razie w porządkui.

Edytowano przez mateuko1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj