Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarecki82

Skrzynia olejowa SAXONIA A200

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarecki82    8

Kupiłem niedawno siewnik z DDR-u SIDERSLEBEN identyczny jak Saxonia A200- 21 lejków; 2 leje dołożę żeby brał 2.50, z instrukcji nic nie kapuję. Widzę że korek wlewu jest u góry, tylko gdzie sprawdzić jaki jest stan oleju, czy lać pod korek?

kpiotr    16

jest tam śruba chyba od sprawdzania poziomu oleju

jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

jarecki82    8

Jest ale ona jest na samym dole , czy jest jakaś jeszcze.

Masz taki siewnik jak chodzi? Pojechałem kupić Fionę 2,5m, mierzymy z ojcem a ona bierze 2,35m, ten podobnie, ale są zaslepki w skrzyni i dołożymy 2 lejki że będzie ok żeby się z agregatem zgrało.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez krzysiek123
      Witam. Niedawno kupiłem siewnik ISARIA typ 6050, chciałem nim zasiać wykę z owsem i niewiem jak go ustawić. Mój rozstaw siewnika w tebeli to 13.2 ,a wyka jest napisana dopiero od 16.2-rozstaw.Dziękuje za pomoc.
    • Przez KacperWancel
      Witam planuje zakup siewnika Isaria 6000 i stąd moje pytanie jak wyglada siew rzepaku tym siewnikiem , ile kg najmniej można nim zasiać , jak wygląda po wschodach ?
    • Przez Vroobel
      Witam!
      Jakie macie opinie o siewnikach sulky? Stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego z siewnikiem Sulky tramlines GC, martwi mnie tylko to, że ma tylko 19 redlic na 3m szerokości. Ktoś posiada taki siewnik, jak się sprawuje? 
      Pozdrawiam.
    • Przez didku1
      Witam. Mam zamiar kupić zestaw uprawowo siewny AMAZONE AD 302+AMAZONE KG 301 pod Case-a MX170. co sądzicie o tym zestawie, i czy warto go kupować, jaka jest pojemność skrzyni?
    • Przez damian1166
      Witam. Mam okazje za male pieniążki nabyć siewnik Tive hsv 3m. Czy ktoś z forumowiczów mógłby powiedziec mi coś o tym siewniku? Warto sie tym zainteresować? Dodam,ze jest on w cenie poznaniaka. Proszę o opinie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.