konopek00

Jak podajecie kiszonke

Polecane posty

konopek00    0

witam. mam takie nietypowe pytanie skierowane do dużych gospodarstw. Czym wy rozdrabniacie kiszonkę po przewiezieniu do obory ręcznie czy za pomocą rozdrabniaczy (jakich) . Z góry dzięki


Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

a konkretniej to o co Ci chodzi bo z tego pytania to nic nie wynika ...


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopek00    0

chodzi o to jak ja podajecie krową no bo chyba nie przywozicie kiszonki i dajecie im w takim klocy. Chodzi o to jak ją podajecie


Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel253    0

Duże gospodarstwa hodowlane podają kiszonkę samojezdnymi wozami paszowymi, wozami paszowymi do ciągnika lub paszociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopek00    0

a wy podajecie wytłok ??

A liscie buraczane ?

Edytowano przez konopek00

Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ja przywoże wycinakiem a w oborze taczką rozworzę


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a wy podajecie wytłok ??

A liscie buraczane ?

 

A liści buraczanych nie warto dawać, już lepszy z nich nawóz niż pasza.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

Ja przywoze kostki na stół paszowy i widełkami podgarniam ale w przyszłosci mysle kupic wóz paszowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

ładujesz kiszonke z kuku i trawy do paszowozu do tego pare zodzaji śruty to wszystko mieszasz ok 10min. i rozdajesz dla krów lub byków i po głopocie .Widać że autor niema pojęcia o paszowozach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChudyxD    16

ładujesz kiszonke z kuku i trawy do paszowozu do tego pare zodzaji śruty to wszystko mieszasz ok 10min. i rozdajesz dla krów lub byków i po głopocie .Widać że autor niema pojęcia o paszowozach ;)

 

 

Ty się nie dziw jak to pewnie jakiś dziadek czy kto kolwiek. Pewnie nawet nie wie co to inseminacja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj