Skocz do zawartości
jan930

przekładnia napędowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przekładnia
jan930    0

witam czy ktoś może wie gdzie można kupić używaną przekładnię napędową do claas rolland 66 lub gdzie można dorobić takie zębatki jak dowiadywałem się musi to być specjalistyczny warsztat w moim rejoni e niestety niema takiego ,są to dwie zębatki ,jedna duża na wałku atakującym 28 zębów do stożka pod kątem ,druga mniejsza 12 zębów wychodzi na wom .prosiłbym o pomoc stoję w środku sezonu z góry dzięki

andrzej612b    86
http://otomoto.pl/claas-rolant-46-62-44-66-85-A10703.html , może tu - nowe będą bardzo drogie ,chciałem zamówić zębatkę napinająca do claas 44 , to mała zębatka ma 14 zębów , w sklepie powiedzieli 550 zł. W innym sklepie spasowałem od kombajnu claas kosztowała 50 kilka zł. Spróbuj dorabiać wyjdzie dużo taniej ... skąd jesteś ?

jan930    0

dzięki za podpowiedz jutro zadzwonię może będą mieli ale powiem że kilka adresów miałem z częściami ogłaszaja się jak dzwonisz nic niemają łaskę robią że coś odpowiedzą nic nie doradzą.ja jestem z byłego jeleniogórskiego okolice lubawki .

Edytowano przez jan930

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    32

Koło Sulechowa w Lubuskim jest zakład który dorabia wszelkie koła zębate z Jeleniogórskiego będziesz miał kawałek drogi ale myślę że się opłaci jeśli nigdzie nie znajdziesz bo nowe to pewnie kosmiczne pieniądze. Jakbyś sie zdecydował to pisz na gg to ci podam namiary na tą firme ceny mają dość przystępne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się