agros

JD 330 układ paliwowy

Polecane posty

agros    0

Poszukuję pompki paliwowej do JD330 oraz "kopułki szklanej" pod filtr paliwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Spróbuj dopasować od czegoś innego cały filtr Może przypasuje od 360 3P albo czegoś podobnego będzie i szybciej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

pompkę paliwową kupisz w jakimś sklepie w którym można dostać części do JD mi to pompkę przysłali jak zamówię przez telefon a tego szkła raczej nie kupisz ale filtry podobno podchodzą od c-360 3p lub chyba od 255 takie podobno kupili w agromie i są dobre ale od jakiego dokładnie traktora podchodzą to nie powiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolego bierz stara pompke i szklanke i gon do jakiegos sklepu z czesciami, na pewno cos dobiora


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Jak bys chciał to mam do sprzedania nowy komplet filtrów kompletnych pasujacych do tego kombajnu. Kupiłem do swojego ale sa mi nie potrzebne bo uszczelniłem stare. A co do tej kopułki to pasuje tez od 3512


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yanki    0

Odnośnie części to polecam CHARTER w Garzynie (Wlkp.), otwierają katalog i najmniejszą śrubkę znajdą, w zeszłym roku termostat kupowałem do mojego jd 330 67r. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

rok temu sprzedalismy taki własnie egzemplarz. co roku wymienialismy filtry i pamietam ze nie bylo problemu chyba z ich kupnem. tak jak mowia koledzy od Mf albo 3p o ile dobrze pamietam. :unsure:


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj