kubaw1

renault cergos 350 - jaki olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Renault
kubaw1    0

Witam,

jestem powiedziałbym laikiem w kwestiach rolniczych, jednak los tak chciał, że zostałem posiadaczem traktora renault cergos 350.

Ostatnio podłączyłem na wyjście hydrauliczne sprzęt i okazało się, że jest mało oleju hydraulicznego.

Troszeczkę poszperałem w internecie w celu znalezienia oleju jednak tym razem wujek google mi nie pomógł (widać źle szukam). Coś tam pisało, że dobry olej to fush, jednak nigdzie nie było napisane jaki rodzaj oleju. Jeżeli ktoś wie jaki olej należy lać do skrzyni do renault cergos 350 proszę o pomoc. Jeżeli taki temat był już na forum poproszę o linka.

:rolleyes:

leszekd    95

KOLEGO

TITAN HYDRAMOT 1040MC powinien być dobry jak nie wierzysz w dobroć tego oleju udaj się do serwisu Claas tam dadzą ci olej zalecany przez producenta. Masz tam półbiegi ??

Wiadomość z agroFakt.pl

witam za jakos 2 dni mają mi przywiesc renault cergos 350 2001r 6000mtg z ładowaczem czołowym możecie mi powiedziec jaki olej zmienic jaki wlac i jakie filtry i ogólnie wszystko co musze zrobic

konrad00017    17
Napisano (edytowany)

olej ze skrzyni zasila wspomaganie i hydraulikę, w przekładni powinno być 65 litrów, do silnika około 10, co do filtrów to po prawej stronie silnika, bardziej u góry w takiej szklance masz filtr na wyjściu z pompy hydraulicznej a jak spojrzysz niżej w okolice misy to powinieneś zobaczyć filtr na rurce zasilającej pompę

Edytowano przez konrad00017

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DEMONxXx
      Witam jak wygląda tryb awaryjny skrzyni Tractonic 24/8 w Renault 110-155.54?
      Pytam bo w mrozy giną mi połówki działa tylko rewers i nie wiem czy to tryb awaryjny czy może jakaś awaria.
      Dodam ze półówki i rewers są na tych samych przesówkach wiec raczej mechanicznie nie ma problemu raczej w elektryce lub elektronice
    • Przez RenoTeam
      Proszę o opinie Renault 155.54 tz rewers elektro hydrauliczny pół biegi i ehr. Głównie interesują Mn opinie posiadaczy. Rocznik 95 przedni tuz. Liczę na odpowiedź 
    • Przez Bobas233
      Wotam . Pytanie kieruje do posiadaczy tych ciagnikow a mianowicie. Wedlug mnie podnosnik nie podnosi maszyny na taka wysokosc jak trzeba . Pług dzwiga jakies do 10cm nad ziemie i dalej jjz nie pojdzie . Patrzalem na inne modele u innych użytkowników to dzwiga duzo wyżej . Co może być przyczyna ? Silowniki wspomagające sa za krótkie ? Prosze o.jakas pomoc w tej sprawie;)
    • Przez maxrolnik
      Witam
      Mam kilka pytań na temat renault 155.54
      1.Gdzie smaruje się przedni most(rozmieszczenie kalamitek jeśli są)
      2.Objaśnienie kontrolek na kokpicie
      3.Jakie funkcje ma komputer przy  kierownicy?I jak je uruchomić i się nim obsługiwać?

• Przez ghanew
      Witam. Chciałbym uzyskać opinie na temat Renault ceres 345x 2003rok i pytanie jak sie załącza przedni napęd 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.