Zaloguj się, aby obserwować  
tomekT25A

massey fergusson

Polecane posty

MarcinPykuS    68

Sądzę że najlepiej takich użytkowników po prostu ignorować, szkoda się nad nimi wkurzać bo to i tak nic nie da... :( :(

 

Również lubię bardzo to forum, a tacy to tylko psują atmosferę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Tacy ludzie byli, sa i beda nie ma innej rady jach ich ignorowac.

 

A co do Tematu to moze koledze sie cos cyferki pomylily.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

po przeczytaniu jego postów zgadzam się z tobą @mirasek też nie lubie takich osób na forum jak on i przyznaje racje trzeba ich ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

po prostu cyrk!!!


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
moze usuwac albo odznaczyc posty takich lamerow?? :(

 

Tylko czy modom będzie sie chciało szukać takich postów ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja bym był za kasowaniem, my moderatorom też możemy pomóc, np. jak znajdziemy głupi post to możemy podać im link na gadu gadu i oni już z tym zrobią porządek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Trzeba mieć jeszcze ich gadu :(xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Trzeba mieć jeszcze ich gadu :(xD

 

To nie jest problem, zawsze któryś z moderatorów jest na gadu gadu, choć od wszystkich nie mam numerów, niekiedy im podsyłam jakieś tam tematy do zamknięcia, albo różne inne sprawy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Może sie przenieśmy z tą dyskusją do innego tematu a nie tu piszemy wogóle nie na temat ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Może sie przenieśmy z tą dyskusją do innego tematu a nie tu piszemy wogóle nie na temat ;/

 

Przydałoby się założyć nowy temat typu "problemy na AF" albo coś podobnego, żeby tam pisać o takich bądź innych sprawach...co wy na to...?? ja nie znalazłem takiego tematu, a sądzę że by się przydał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Przydałoby się założyć nowy temat typu "problemy na AF" albo coś podobnego, żeby tam pisać o takich bądź innych sprawach...co wy na to...?? ja nie znalazłem takiego tematu, a sądzę że by się przydał... :(

 

Taki temat najlepiej niech założy Admin albo Moderators ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Skoro już rozmowa trzyma sie tego tematu... Z tym usuwaniem to może wyjść różnie, np. przez niewłaściwą interpretację tych "złych" postów. Bardziej trzeba celować w użytkowników piszących takie posty -> zauważam jakiś spam czy ścieme, sprawdzam "znajdź posty użytkownika", czytam ze dwie strony i już wiem co to za koleś. Bo oceniając pojedyńczo można np. trafić na kogoś normalnego ale twardo trzymającego sie swojego zdania lub piszącego akurat z przymróżeniem oka :(

 

Jeśli mod miałby 100% pewność że ktoś tylko śmieci na forum to mógłby go jakoś zauważalnie dla wszystkich odznaczyć :)

 

Przydałoby się założyć nowy temat typu "problemy na AF" albo coś podobnego, żeby tam pisać o takich bądź innych sprawach...co wy na to...?? ja nie znalazłem takiego tematu, a sądzę że by się przydał... :(

Jakiś dobry mod mógłby wyciąć ten OT i zrobić z tego oddzielny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Skoro już rozmowa trzyma sie tego tematu... Z tym usuwaniem to może wyjść różnie, np. przez niewłaściwą interpretację tych "złych" postów. Bardziej trzeba celować w użytkowników piszących takie posty -> zauważam jakiś spam czy ścieme, sprawdzam "znajdź posty użytkownika", czytam ze dwie strony i już wiem co to za koleś. Bo oceniając pojedyńczo można np. trafić na kogoś normalnego ale twardo trzymającego sie swojego zdania lub piszącego akurat z przymróżeniem oka :(

no mi chodzilo wlasnie o postu uzytkownika ktory podpadl, pojedynczych to nie bo pewnie byloby wiele w tym niesprawiedliwosci juz nie mowiac o robocie dla modow.

usuwanie tez nie bardzo, bo jednak stracilyby sens "kontrposty" czesto bardzo duzo wnoszace na AF, ale gdyby oznaczyc takie posty, ze byly pisane przez kogos niekompetentnenego to od razu rzucaly by sie w oczy i kolejny uzytkownik nie zaglebiajac sie w temat wiedzialby jak odbierac takie glupoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

my na to jak na lato :):)

ale kolego coty piszesz weź sie zastanów kilkakrotnie znim coś napiszesz mówisz że masz 300ha

a gnoju miałeś tylko 30T

jakiej firmy masz te przyczepy ?

że na gnój je przeznaczasz masz tyle pola a nie masz rozrzutnika?????

to ładnie musisz parobkom płacić za rozrzucanie widłami tego obornika

a widły masz pewnie marki ADIDAS? :(

to widze że to chyba drugi a raczej ten sam Byczek7 tylko z dwukrotnie więkrzym areałem :):(

 

A jeszcze jedno czym chcesz nas zaskoczyć tym że masz 300ha poola i jakieś tam wypaśne maszynki i sam BÓg wie co jeszcze lepiej jakbyś pisał normalnie jak więkrzość z nas a nie wywyższać sie jaki ty nie jesteś Fałmeł

wierz co Ci powiem zakochałem sie w twoich postach hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Jesteś jakiś dziwny, w innym temacie piszesz żeby nie brać MF, a sam go kupujesz... :(

 

Kupiłeś nowy ciągnik i zaraz z nim do gnoju jechałeś, na dodatek w niedzielę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
mam 300ha ziemi .a makaron woziłem 2-przyczepami 15 tonowymi.pod górke to wieszcie albo nie ale mi te 280 koni to zdychało-ico wy na to :(

 

 

ta ta ta, a swistak siedzi... bo sreberka byly kradzione i milka byla nieletnia :(

jak nie zobacze fot to nie uwierze, tylko maja byc prawdziwe, a nie z neta sciagniete :angry:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jarolek to ze masz 15 ha ziemi to juz twój problem :( i fendta z 80 lat...gdzie tylko ryk słychac w kabinie.... :(

Edytowano przez tommy66692
"twuj"-pisze się twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Jarolek19 to ze masz 15 ha ziemi to już twój problem :( i fendta z 80 lat...gdzie tylko ryk słychać w kabinie.... :(

 

A ty masz tylko 2 dywany i zabawki z Bruder'a... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj