prometeusz

Steyr 8060-Opinie

Polecane posty

prometeusz    3

jak w temacie, prosiłbym o opinie o tym ciągniku, dane techniczne, poza tymi które są w linku, apetyt na paliwo, dostępność części zamiennych i inne informacje, czy posiada jakieś odpowiedniki bardziej znanych marek ciągników, jaki ma silnik skrzynię, tzn steyerowskie czy może silnik deutza, perkinsa czy jelonka,

http://www.werktuigen.de/produktinformation/models/1617/steyr-8060.html

tak on wygląda

mam okazję kupić takiego za przyzwoite pieniądze i proszę o opinie i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wujek posiada steyra z serii 8160 coś podobnego do tego typu tylko silniejszy 115km. Slinik pracuje bardzo dobrze posiadamy go już 6 lat i nie pamiętam by coś było robione przy silniku jedynie chyba była wymieniana uszczelka pod głowica ale to z winy pracownika. Co do spalania nie jest z nim źle mimo że posiada 6 garów nie pali nie wiadomo ile. Części zamienne są dostępne wszędzie raz potrzebna była ta uszczelka to jak zamówiliśmy we wtorek wieczór to czwartek rano była :) Częsci możesz dorobic. Silnik ma austryjacki Steyr. Polecam ten ciągnik bo naprawdę są to dobre traktory:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz jest też z 88 roku i części jakie chcesz takie masz a czekasz na nie max 2 dni. I jak o niego zadbasz to będzie ci chodził lata:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Ja rozmawiałem kiedyś z handlarzem ,który kupuje na zachodzie traktory remontuje i sprzedaje . On mówił że do steyr-a prawie nie ma cześci ...a jak są to kosztują dużo money <_< Opowiadał mi o tym bo swego czasu były u niego dwa styer-y do których nie mógł znaleźć części nawet za granicą ...Wg mnie to bardzo duże ryzyko....




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wujek nigdy nie miał problemu z częściami zwój znajomy może miał problem ze znalezieniem części do styra ale z lat 70 bo te od lat 80 sa czesci dostepne wszedzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj