Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dominik55

GTA San Andreas MultiPlayer

Polecane posty

Gość dominik55   
Gość dominik55

Witam ;)

W tym temacie chcę się dowiedzieć czy ktoś gra z Was w GTA San Andreas Multiplayer?

 

Na jakich gracie Serwerach (podawajcie IP) i Nickach?

Piszcie ;)

Ja Mam Nick: Wasyl

Sewer: Polski Mega Serwer IP: 91.204.162.150:8308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Grzesiu A dlaczego ?:P

Moża i Moja pomyłka,ale ważne że jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja kiedyś grałem z 3 miesiące ale przerzuciłem się na Cs, Cs o niebo lepszy moim zdaniem ;p


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Są tam ciągniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

i kombajny, siewnik sie nawet pojawia tylko że sie nie da podczepić, wał oraz bele, o i jeszcze skiny wiesniackie, obora, szkoda ze jeszcze tura nie dali do ciągnika, ale za to tuz tylny ruchomy jest xD


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivar    0

Czasem gram w SAMP'a ale raczej nie na jakis DM'ach tylko gra klanowa na modzie A/D. GTA i CS'a nie ma co porównywac, bo to całkiem inne gatunki ;). Jednak od GTA wolę CS'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Gram w sampa od około 4 lat z przerwami głównie na:

 

178.248.74.26:7778 ->~HighSkill.eu - Only for pr0! @ NetShoot.pl

 

46.163.76.120:6969 -> ~ [ENG/PL] GTASite.net All in One™ ~


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykuu    5

Ja gram teraz w GTA bo jak stawiałem system to wywaliło mi CS'a i nie mam skąd go wziąść ale jakbym miał to bym grał w CS'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj