Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dawidek223
      Witam , mam takie dwa pytania jedno że folie mam ustawiono luźno na owiarce i nw czy tak ma być czy musi być mocnej naciągnięte i jest też taki problem gdy belkę owine zostaje w niej powietrze i jak mocniej ścianę chwytakiem to słychać jak folia pęka i powietrze schodzi. 
    • Przez pawelo815

Chciałem zapytać odnosnie tej owijarki z agromaxu. Posiadam właśnie taką już prawie rok, chodzi ona z MF255 i owija wolno, i nie wiem czy to jest winna owijarki czy tego że traktor ma słabą pompe? A także chciałem sie zapytać jak ustawiacie przy niej folie. Bo jak na razie to owijałem 50 i czasami przy pracy było tak że folia była naciagnięta, a zaraz później zbyt luźna.  Co bele musiałem schodzić z ciągnika u ustawiać od nowa folie  

• Przez mateuszsoja1
      WWWitam mam problem z licznikiem owinięć bel licznik po włączeniu chodzi ale nie pokazuje ilości obrotów co robić ?
    • Przez Harpa
      Powiedzcie mi opinie na tę owijarkę czy jest dobra czy zła
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam pytanie odnośnie tego czy dobrze założyłem folię  a także jakiej firmy polecacie folie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.