Skocz do zawartości
MF2007

Nowy Fendt 700

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
PALAX    30

I ja tam byłem i jeździłem. B)

Niżej link do krótkiego filmiku z tego wydarzenia.

Edytowano przez PALAX

andrzej2257    108

Ta nowa seria mogła by się zaczynać od 140 kM mocy nominalnej i kończyć na ok. 200 kM ,a ona jest nieznacznie poniżej nowej serii 800. Czy to rozsądne aby moce tych obu modeli nakładały się na siebie??? Może Fendt chce gonić John Deere pod względem ilości posiadanych modeli w ofercie (lub przegonić jeżeli weszły by jeszcze 500 i 600). Ogólnie bardzo mi się podoba taka mniejsza 900-setka, a co do ceny... chętni na pewno i tak się znajdą :)

Napewno się znajdą, tylko np. fendt 412 vario jak kupywałem kosztował mniej więcej 80 000euro a dzisiaj gość od korbanka powiedział że na tą chwile 412 kosztuje 95 000 euro :blink:. A co do przepowiedni o seri 500-600 ja w to wieże ponieważ byłem dzisiaj na wystawie i korbanki powiedzieli że prawdopodobnie będzie nowa seria,ale odrazu mówie to tylko ich przypuszczenia ;).

Edytowano przez andrzej2257

A kto mowi ze bedzie jakas seria 500 i 600? Niewiem po co by były i ile by miały mieć km? To jest bez sensu.

Jak to po co,przecież teraz fendt ma lukę w mocy..400-setka do 150km a 700-setka zaczyna się od 200.A jak by ktoś szukał traktora 160-180km ?

Osobiście też czekam na pojawienie się czegoś w sześciu cylindrach,we fraku nowej 700,ale z mniejszą mocą.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2257    108

Właśnie dlatego korbanki powiedzieli mi że wejdzie prawdopodobnie seria 500 lub 600. Albo mogli by zrobić nową 400-setke nawet by to się przydało bo kabina w końcu jest przestarzała <_<.

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8