Skocz do zawartości
Pavel

Jakie osiagacie wydajnosci jakim sprzetem?

Polecane posty

mirasek    7
Deutz Fahr Agrotron130 + plug Ibis obrot 4X35 1,5ha/h klasa ziemi III, IV

To jaką prędkością Ty jeździsz??

Wiadomość z agroFakt.pl

mirasek    7

Bez nawrotów wystarczyło by 10,7 km/h ;) Pewnie ma szerokie laczki, nie dorzuca skiby i trzeba szybko jechać :(

tril    0

Case 7210 + Rabe 4,5m ---4 ha /g 7,5l/ha klasa 4-5 talerzowanie

Case CS 150 + Kuhn 6 skib ok 1,8 ha/g ok 15l/ha mady nadodrzańskie orka

JD 1075 1,5-2,5 ha w zależności od zboża heder 4,2 m koszenie

Viper    5

TL100+Kosiarka dyskowa 3m Pottinger najprostsza, 13ha traw, w jednym choc nie zbyt równym kształtem kawałku 3,5 godzinki, z przerwa na sok;]

stasiex    23

Podorywka Zetor 7211 + 4x35 0,5 ha/h. Przy kompleksowej uprawie agregatem (Kombi 2,8) na 2 razy wypada tak samo (w obu przypadkach bieg 3. szosowa) - ziemia IVb i V.

lukasz27    2

mc xtx185 z pługiem kverneland 5 skib na długim polu 2ha / h spalanie około 20 litrów /h.

talerzowanie 4.5 metra - wydajność około 4ha/h spalanie prawie 25litrów/h

oprysk c 330m około 60ha/dzień;)

lukasz27    2

2500litrów. brzmi niewiarygodnie co? ale daje sobie radę sam jestem zdziwiony. caly opryskiwacz wypryskam w 1-1.3h a na jednym opryskiwaczu robie okolo 12ha. pięć opryskiwaczy dziennnie.

oFsik    30
Podorywka Zetor 7211 + 4x35 0,5 ha/h. Przy kompleksowej uprawie agregatem (Kombi 2,8) na 2 razy wypada tak samo (w obu przypadkach bieg 3. szosowa) - ziemia IVb i V.

Ja swoim 5320 z pługiem 3X35 miałem wydajność 0.5ha/h z minutami też na 3 ok 1500obr ta czwarta skiba tak mało daje czy ty masz krótkie pole?

andrzej2110    529
2500litrów. brzmi niewiarygodnie co? ale daje sobie radę sam jestem zdziwiony. caly opryskiwacz wypryskam w 1-1.3h a na jednym opryskiwaczu robie okolo 12ha. pięć opryskiwaczy dziennnie.

Dlaczego nie wiarygodnie??? 2,5t wody + opryskiwacz to nie jest taki wielki ciężar jeszcze. Jaka szerokość belki??

stasiex    23
Ja swoim 5320 z pługiem 3X35 miałem wydajność 0.5ha/h z minutami też na 3 ok 1500obr ta czwarta skiba tak mało daje czy ty masz krótkie pole?

Moje pole to 4 nieregularne trapezy, więc mam sporo roboty z zagonami - robię 6-7 zagonów (zwykle mam 3 bruzdy). Poza tym przy orce pługiem 3x30 zawsze robiliśmy hektar w około 3 godziny (nieco krócej na polu w kształcie regularnego trapeza).

lukasz27    2

16metrów belka. Musiałem wziąć taką bo zakupiłem jeszcze agregat uprawowo-siewny 4m i chciałem żeby mi ścieżki pasowały

lukasz27    2

Pasowałoby ale ja mam sporo slupów na polu i parę mniejszych kawałków i 20 m by było za szeroko. Tak jest w sam raz

farmer40    0

Ja broną talerzową LEMKEN Rubin9, 3m robię 1ha w 20min. Czasami na dużym polu wychodzi 1ha w 15min, ciągnik Valtra T190

lukas120    4

to jak uprawiam ściernisko w 7godzin zrobię 20ha oczywiście jest to jeden długi kawałek cociaż o nie regularnych kształtach i kończy się klinem gruber Kos 3m

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się