Pavel

Jakie osiagacie wydajnosci jakim sprzetem?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Deutz Fahr Agrotron130 + plug Ibis obrot 4X35 1,5ha/h klasa ziemi III, IV


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

New Holland TM175 z Vaderstadem Rollex 620 na malym polu 4 ha/h a przy wiekszym polu 5 ha/h


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Deutz Fahr Agrotron130 + plug Ibis obrot 4X35 1,5ha/h klasa ziemi III, IV

To jaką prędkością Ty jeździsz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

12km/h ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Bez nawrotów wystarczyło by 10,7 km/h ;) Pewnie ma szerokie laczki, nie dorzuca skiby i trzeba szybko jechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tril    0

Case 7210 + Rabe 4,5m ---4 ha /g 7,5l/ha klasa 4-5 talerzowanie

Case CS 150 + Kuhn 6 skib ok 1,8 ha/g ok 15l/ha mady nadodrzańskie orka

JD 1075 1,5-2,5 ha w zależności od zboża heder 4,2 m koszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

TL100+Kosiarka dyskowa 3m Pottinger najprostsza, 13ha traw, w jednym choc nie zbyt równym kształtem kawałku 3,5 godzinki, z przerwa na sok;]


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Podorywka Zetor 7211 + 4x35 0,5 ha/h. Przy kompleksowej uprawie agregatem (Kombi 2,8) na 2 razy wypada tak samo (w obu przypadkach bieg 3. szosowa) - ziemia IVb i V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

MF 6480 i agregat ścierniskowy 3m, robię nim około 3,5ha/h


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

mc xtx185 z pługiem kverneland 5 skib na długim polu 2ha / h spalanie około 20 litrów /h.

talerzowanie 4.5 metra - wydajność około 4ha/h spalanie prawie 25litrów/h

oprysk c 330m około 60ha/dzień;)


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jaki to był opryskiwacz???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

2500litrów. brzmi niewiarygodnie co? ale daje sobie radę sam jestem zdziwiony. caly opryskiwacz wypryskam w 1-1.3h a na jednym opryskiwaczu robie okolo 12ha. pięć opryskiwaczy dziennnie.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
Podorywka Zetor 7211 + 4x35 0,5 ha/h. Przy kompleksowej uprawie agregatem (Kombi 2,8) na 2 razy wypada tak samo (w obu przypadkach bieg 3. szosowa) - ziemia IVb i V.

Ja swoim 5320 z pługiem 3X35 miałem wydajność 0.5ha/h z minutami też na 3 ok 1500obr ta czwarta skiba tak mało daje czy ty masz krótkie pole?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
2500litrów. brzmi niewiarygodnie co? ale daje sobie radę sam jestem zdziwiony. caly opryskiwacz wypryskam w 1-1.3h a na jednym opryskiwaczu robie okolo 12ha. pięć opryskiwaczy dziennnie.

Dlaczego nie wiarygodnie??? 2,5t wody + opryskiwacz to nie jest taki wielki ciężar jeszcze. Jaka szerokość belki??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24
Ja swoim 5320 z pługiem 3X35 miałem wydajność 0.5ha/h z minutami też na 3 ok 1500obr ta czwarta skiba tak mało daje czy ty masz krótkie pole?

 

Moje pole to 4 nieregularne trapezy, więc mam sporo roboty z zagonami - robię 6-7 zagonów (zwykle mam 3 bruzdy). Poza tym przy orce pługiem 3x30 zawsze robiliśmy hektar w około 3 godziny (nieco krócej na polu w kształcie regularnego trapeza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

16metrów belka. Musiałem wziąć taką bo zakupiłem jeszcze agregat uprawowo-siewny 4m i chciałem żeby mi ścieżki pasowały


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

20 m tez by pasowało


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

Nasz rekord w Orce MF7495 i 5x50 Overuma to 9.8km/h

To jest naprawdę moc


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

Pasowałoby ale ja mam sporo slupów na polu i parę mniejszych kawałków i 20 m by było za szeroko. Tak jest w sam raz


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0

Ja broną talerzową LEMKEN Rubin9, 3m robię 1ha w 20min. Czasami na dużym polu wychodzi 1ha w 15min, ciągnik Valtra T190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

to jak uprawiam ściernisko w 7godzin zrobię 20ha oczywiście jest to jeden długi kawałek cociaż o nie regularnych kształtach i kończy się klinem gruber Kos 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj