Skocz do zawartości
miti199444

Zetor proxima power 95 czy mccormick cx 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianus2222    98

nie mam fotki <_< ale jak zrobie za jakis czas to wstawie. Jak mi przyslą nowy siłownik obrotu,i juz go zamontuje to zrobie zdj. w akcji :) bo musze zobaczyć jak zetor bedzie dawał rade :) może jakis filmik sie wrzuci też :D

Z7245    10

no najlepiej jak na placu stoi :) wiem ze klime nie każdy chce. Ja akurat nie brałem bo mi w ciagniku nie potrzebna, jezdzilem w upał i na zimnym powietrzu jest ok i to mi styknie :) ja na swojego to czekałem ponad miesiąc. A odnośnie jeszcze zakupu ciągnika, dla kolegi który zadał pytanie, nie wiem czy cie interesuje, ale Messeya może zobacz sobie, mi się podoba skrzynia w nich, bo rewersem mozna zmieniać półbiegi :D i ustawiać czujność działania rewersu, to do skrzyni :) B)

Watpie w ta jazde próbną na polu, po placu to moze tak ;)

Czemu ma nie być jazdy w polu niech diler znajdzie użytkownika takiego zetora, to raczej z próbą w polu nie będzie problemu. A co do opon to najlepiej jednak standardowe chyba że ma się jakieś podmokłe pola to wtedy szersze.Na węższych lepszy uciąg bez dociążania ciągnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

miti199444    0

Tylko tak patrze na tą proximke w środku i one tam po prawej to tylko mają rączke do podnosnika i pompy a gdzie reszta tych dupereli :D:D:d;

damianus2222    98

zalezy co chcesz ;> na slupku kabiny się włącza światła przednie i tylne górne, a także wycieraczke przednią i tylną, i wałek tez sie uruchamia(u mie w plusie) a po za tym plus ma tez dodatkowo 2 rozdzielacze, bo ma rozbudowana hydraulike :) i czego więcej chcieć? zetor to prosty ciągnik, bez skąplikowanej elektroniki, fakt w opcji powinno być jeszcze EHR, :lol: ale spokojnie, może za jakiś czas zetor się udoskonali ;) na dzien dzisiejszy mysle że zetor i farmer z sokółki to fajne ciagniki jak na polskie warunki, i dopłaty jakie otrzymujemy ;) ja tam wole ciagniki proste, nie skaplikowane, które w razie czeogo na polu sam naprawię i bede robil dalej :)

miti199444    0

NO tak z tym to masz rację kurde nie wiem po co w ciągnkach te niektóre bajery ta elektryka i później drogie :D bym wolał se kupić zajefajny samochód i do dziewczyny jechać bo ciągnikiem to niebardzo D:d;:D:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się