Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kkamaz

mf,new holland,claas markant

Polecane posty

kkamaz    0

Jaka była by lepsza prasa do c-330 myślałem nad polską ale stwierdziłem że jest to za wielka prasa do c-330. To jak myślicie która będzie lepsza?? I jak jest z częściami do tych maszyn??

Lukasz1987    57

człowieku weź się ogarnij na 13 postów 8 to twoje tematy które się powielają na forum ;[ tak ciężko z wyszukiwarki z korzystać? :o

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

kkamaz    0

Lukasz1987 przepraszam ale są tematy ale tylko na wybrane prasy :mellow: a mi chodzi ogólnie która z nich była by najlepsza

Wiadomość z agroFakt.pl

ize1234    0

ja polecam clas markant 50 bo sam taka posiadam wszystkie paczki zwiazane bez zadnych awarii wada jst waski podbierak ale maszyna idealna do malych ciagników Sa jeszcze 40 ale one maja troche mniejsze paczki tz nizsze od tych z innych pras

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez k1212
      Witam mam taki problem z prasą Deutz Fahr HD360 że nie opuszcza podbieracza. Można go opuścić tylko ręcznie nie działa ta zapadka, kupiłem tą prasę z rozwaloną zapadką od podnoszenia i opuszczania i prosiłbym o jakieś zdjęcie jak wy macie ustawione te zapadki i sprężyny może być zdjęcie z Sipmy Z224 podobno to jest to samo.
      Z góry dzięki.
    • Przez michal33554
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 224. Wczoraj po wyjęciu tłoka w celu wymiany tulei wciskanych na sworzniu korbowodu , ponieważ korbowód tarł o przeciwwagę , okazało się że muszę wymienić 7 rolek na tłoku. 3 pozostałe są w bardzo dobrym stanie - nie mają żadnych luzów. I tu moje pytanie jakie kupić rolki ? Mam na myśli tańsze po 40 zł za sztukę czy ,,oryginalne'' po 60 zł. Dodam że prasa będzie pracowała na około 12 ha w ciągu roku. 
    • Przez ursuss
      Posiadam prace FAHR i prawa opona ta mniejsza jest mocno zjechana i nie bardzo wiem jaki jest rozmiar tej opony.
      Jedyny symbol jaki mogę odczyta to 8.00-12. Może koś wie jaki jest inny symbol tej opony i gdzie mogę ją kupi ?
    • Przez wiktor735
      witam przeszukałem już chyba całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem z sipmą 224. mianowicie prawa strona wiąże oki jesli chodzi o lewą jest problem. wygąda to tak jakby nożyk zbyt szybko ucinał sznurek i zero wiazania .żadnych węzełków ani od strony tłoka ani od tyłu.
    • Przez cash8791
      Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli temat się powtarza ale nie mogłem znaleźć informacji na temat mojego problemu otóż mój problem polega na tym iż kostki wychodzące z prasy są w kształcie mniej więcej trapezu z tym szczegółem ze zawsze jedna strona jest krótsza a druga dłuższa , nadmienię iż wszystkie kostki są związane oraz to ze przeprowadziłem remont całego młota wraz z listwami prowadzącymi jak i wymieniłem dźwignie tnące i palce na aparatach i nic to nie dało (myśląc iż wina leży po stronie młota), nagarniacz również był wyregulowany i zamocowany nowy naciąg sznurka wraz z porcelanowymi tulejami kostki są zawsze związane ale krzywe jeśli ktoś ma wiedze na ten temat to mam nadzieje ze podzieli się informacja co jest przyczyną takich kostek.
      PS. Sznurek jaki używam to Jubilat 2500
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.