Skocz do zawartości
geniusz

przeciwwaga w sipmie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przeciwwaga
geniusz    0

Witam mam prasę sipma Z224 lecz nie posiada ona przeciwwagi, jest dość stara z 80r. , czy dałoby rade do niej założyć przeciwwagę?

pisklaczun1    1

spokojnie da się założyć my kiedyś do naszej sami zakładaliśmy :) dla 2 osób to pół dnia i zrobione i działa już ponad 15 lat

marian2011    111

Dwa lata temu zakładałem w agromie 560 zł masz dobre wiertła wiertarkę szlifierką musisz wyciąć kawałek blachy przy osi tłoka i jazda inna praca ,tak prawdopodobnie nie potrzebowałbym robić skrzyni biegów w 60 tce tak szarpało tyle lat

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    111

Jak dokręcisz tą przeciwwagę i pokręcisz kołem to ten półksiężyc będzie dochodził w tym położeniu do końcówki korbowodu tej rury co jest zespawana z rurą co wchodzi w tłok w ośce i na tym łączeniu rur jest wzmocnienie z grubej blachy taki trójkąt i kilka centymetrów musiałem ściąć inaczej nie przeszła by przeciwwaga ,naprawdę nie potrzeba być mechanikiem zrobisz spokojnie sam do pomocy z jednym bo ten odlew waży

Grzegorz2507    16

moze ktos z was posiada przeciwwage na sprzedaz? ewentualnie sprzedaje prase i bylby w stanie odsprzedac przeciwwage osobno? moze gdzies w waszych okolicach stoi gdzies w chaszczach z224 na czesci? za kazde informacje bylbym wdzieczny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się