Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
doman57

Case MX 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
doman57    10

W sprowadzonym case mx 135 mam zamontowany hak Jest tez taki zaczep ktory mozna zalozyc jednak nie mam pojecia jak to zrobic Trzebaby ten hak jakos opuscic Nie wiecie jak to zrobic? nigdzie nie doszukalem sie jakiegos przycisku od hydrauliki opuszczenia haka tak zeby zaczepic zaczep Przepraszam ze tak chaotycznie

kris14    261

Poszukaj w kabinie dźwigni od odbezpieczania hitch'a [tak nazywa się ten zaczep], po podniesieniu podnośnika maksymalnie do góry, pociągnij za tą dźwignie i opuść podnośnik, zaczep powinien się opuścić. Ew. szukaj dźwigni z tyłu ciągnika, ale wątpię żeby tam była bo takie rozwiązanie to Ursus stosuje chyba tylko :P

Edytowano przez kris14

doman57    10

ciagnik jest caly w oryginale ale nie wiem o ktora dzwignie moze chodzic Czy ktos moglby opisac ktora to i gdzie mniej wiecej sie znajduje?

post-6641-0-96729400-1308006502_thumb.jpg

Edytowano przez doman57

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

Bo jak widzisz, ten zaczep jest na takich zapadkach zabezpieczony, zobacz jak one są otwierane, bo na zdjęciu zbytnio nie widać, albo będzie sterowane dźwignią albo linką z kabiny.

doman57    10

mam taki maly zbiorniczek tuz przy belkach podnosnika od ktorego odlaczony jest przewod odprowadzajacy Wie ktos co to moze byc?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marcinl43
      witam, mam pewien problem. Przy włączaniu WOM słychać zgrzyt taki. można to zlikwidować? . Druga sprawa jak zatrzymać wałek bo naciskam sprzęgło i się nie zatrzymuje ?
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.