Skocz do zawartości
Rot

Piekny MF z ladowaczem...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
piękny
DjKrak    0

Polak potrafi, szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla i ciagnik bedzie jak nowy <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

klama    4

O matko !!!!! jak on to zrobil ? jak to mozliwe ? i ten tur pod ciagnikiem ? bardzo ciekawe B) moze ktos wie co jest w komentach ? :) ale ktos mial talent :)

Marcin    2

Nieprawdopodobne... a jednak... Co do dywagacji co by było gdyby to był john z ramą to według mnie było by to samo. Konstrukcja samonośna mf-a plus półrama do tura chyba nie jest mniej wytrzymała od tej zachwalanej ramy john deer-a. Chyba że przyczyną wypadku nie był tur ale może własnie się najpierw ciągnik złamał... no nie wiem mozna gdybać ale motyw ostry! Jeśli ciągnik był ubezpieczony to ciekawe co na to rzeczoznawca i jak opisze szkodę?

Kizo    5

U mnie w okolicy była podobna akcja bo gość jechał C360 z turem i tura opuścił co spowodowało natychmiastowe zatrzymanie ciągnika bo widły wbiły się w drogę to tak jak by walnął w ścianę. Gość na swoje nieszczęście zatrzymał się na kierownicy przez co miał jakieś obrażenia wewnętrzne. Po kilku dniach zmarł ;)

tumek19    5

Po moich spostrzeżeniach wynika że było to tak. Gośc jechał sobie po baloty. I dla jaj(bo innego powodu chyba nie mógł miec) opuścił tura z widłami. No i sie zaczęło... Widły zawadziły o nierównośc(dziwne do tylko w polsce drogi wyglądają jak ser szwajcarski) a konstrukcja tura widze że jest dosyc lekka więc tur wywinął się pod ciągnik, tur zgniótł przód ciągnika, oś przednia przesunęła się i kabine wywaliło...

endrju00711    11

Ma talent !!!!!! poskładał go bo na lawete się nie mieścił , żeby do polski go przywieść , a polak zażyczył sobie żeby się zmieścił bo na transport nie starczy , no to się zmieścił , a że na remont troche więcej da to nic HAHA

Arek    113

Rama JD pewnie złożyła by się tak samo... Co do samego fakty to trzeba naprawdę mieć niefart żeby coś takiego zrobić.

maciek7    1

Jechał szybko i z nudów bawił sie ładowaczem, a efekt widać haha to musiała być siła walnięcia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec
    • Przez mirek18
      Mam problem z moim MF-255, przy ściąganiu pokrywy regulatora pompy wyhaczyła się sprężyna główna regulatora i sprężyna biegu jałowego od dźwigni głównej regulatora, nie wiem na jaki otwór zamontować sprężyny w dźwigni głównej regulatora pompy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?  Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez jaszczur2008
      Witam. 
      Mam problem z mf 3125 1991r. Polbiegi i przedni ogarniety.
      Mam pytanie odnosnie spalanie W komputerze. Pokazuje 0. Trzeba moze cos ustawic? Czy cos moze niedzislac.
      Wskaznik poziomu paliwa dziala.