kpiotr

przyczepy w lubelskim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kpiotr    16

witam. jesli nie ten dział to odrazu moderatorów przepraszam ale nie wiedzialem gdzie napisac. Czy znacie jakichs handlarzy lub osoby prywatne ktore maja do sprzdania przyczepe?? interesuje mnie wywrotka 5-7ton, z dokumentami moze byc bez burt.cena to max 10tys zł

dajcie znac jak cos wiecie. pozdrawiam


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się jedzie do zamościa od strony szczebrzeszyna, to na wjeździe do zamościa przed zakrętem jest taka składnica przyczep.

jest tam kilka ładnych przyczep. ale nie wiem jak z cenami ;)

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ta miejscowość się nazywa ale jak jechać tamtą drogą to są te przyczepy zaraz koło szosy ładne sztuki ;)

to chyba miejscowość Płoskie

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

ok jutro jade ich szukać...dziekuje bardzo za info. jakby ktos jeszcze cos sobie przypomnial to prosze pisac,pozdrawiam

 

ok jutro jade ich szukać...dziekuje bardzo za info. jakby ktos jeszcze cos sobie przypomnial to prosze pisac,pozdrawiam


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

krzysiekfarmer5 kiedy jechałeś przez tę miejscowość bo ja mieszkam w sąsiedniej wiosce i tych przyczep nie widze (ale faktycznie jakiś czas temu stały ta 2 bardzo ładne przyczepy)

 

kpiotr@ przejedz sie do miejscowaśći jatutów na trasie Zamość-Tomaszów Lubelski. Jest tam komis rolniczy, stoją tam bardzo ładn przyczepy po remoncie ale ceny oscylują w okolicacx 13tys ale myśle że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

HL do sprzedania z nadstawami mam, z pełną dokumentacją, hamulcami po remoncie i światełkami, zaaaapraszam więc;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

kilka tygodni temu bylo kilka wystawionych na allegro z Bychawy

niestety nie mam zadnego namiaru


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzysiekfarmer5 kiedy jechałeś przez tę miejscowość bo ja mieszkam w sąsiedniej wiosce i tych przyczep nie widze (ale faktycznie jakiś czas temu stały ta 2 bardzo ładne przyczepy)

 

kpiotr@ przejedz sie do miejscowaśći jatutów na trasie Zamość-Tomaszów Lubelski. Jest tam komis rolniczy, stoją tam bardzo ładn przyczepy po remoncie ale ceny oscylują w okolicacx 13tys ale myśle że warto.

 

 

teraz w ostatnim czasie to nie jechałem ale z pół roku temu jeździłem kilka razy to stały ze 4-5 przyczep ;)


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

anonse kupile ale bardzo malo bylo gloszen o przyczepach


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Witam znacie jakieś osoby prywtne które mają do sprzedania przyczepę d-47 w bardzo dobrym stanie??? jak coś to piszcie gg12509566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmtz    0

wiecie kto ma na sprzedarz hl 8 ton w wielkopolskim do 13 tyś


zetor 11441 forterra,mtz 82,john deere 5080r,jcb 535-95,ursus c 330+tur i 100 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Powiem wam, że przyczep w rejonie województwa lubelskiego jest mało w sprzedaży porównując zachodnie części polski tam są naprawdę dobre okazje, ale ta odległość i transport to cena już nie robi się taka ciekawa, ale przyczepy ładne, allegro się kłania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

w kszczonowie pod lublinem gość ma naprawde ładny towar i robi na zamówienie przyczepy piaskuje je znaczy ramy a hamulce i burty nowe daje ale robi to porzadnie bo teraz w zimie nawet nie maluja ich zeby lakier nie odpadł w jabłonnie pod lublinem gośc eż ma trochę przyczep.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

a mozna wiedziec gdzie dokladnie w jablonnie, jakos nie slyszalem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

dokładnie to piotrków jest jedziesz tą trasą z lublina na biłgoraj i w piotrkowie po lewej stronie jak od lublina bedziesz jechał masz takie 3 przyczepy koło szosy zieloną wiekszą 9 tonowa i 2 siwe jedną 4 a drugą hl6 tonową i gość za stodoo ma jeszcze duzo przyczep ale wiekszośc do remintu jest z tych za stodoło a ostatnio jak widziałem jeszcze na podwórku miał 4 wieksze takie ładne


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Nie śpiesz się tak, bo po edycji tego tekstu, cały post jest czerwony od byków

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

po prawej to cos kojarze, ale po lewej, ostatnio jechalismy tam jakos po zniwach, no ale ze ja kierowca to nie bardzo sie rozgladalem, no ale nie wazne


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Witam wszystkich.

a mi mógłby ktoś poradzić czy w okolicy świętokrzyskiego jest jakiś handlarz sprzedający przyczepy samozbierające?

bo w lokalnych ogłoszeniach mało kto się ogłasza z osób prywatnych, a do innego woj jechać to troszke drogo transp wyjdzie i próbuje znaleźć coś w swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Witam. Ja również z Lubelskiego i zaczynam poszukiwania przyczepy skorupowej takiej 8-12 T. Jajchętniej na podwójnej osi i z hydraulicznie otwieraną burtą. Gdyby komuś gdzieś wpadła w oko proszę o wiadomość na forum.

Pozdrawiam.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj