Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sqowron
      Witam, co posiać wiosną na hektarze pola? Nie chce siać kukurydzy klasa ziemi 4-5 teraz dwa lata z rzędu była posiana pszenica ozima co można posiać oprócz zboża? a jak już zborze to jakie ? Myślałem na pszenżytem jary? 
    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez damianos95
      Witam koledzy jako ze nie znalazłem podobnego tematu a chiałbym zakupic nawozy potrzebna mi Wasza porada a mianowicie
      Mam około 6 ha zostawione na mieszanke zbozowa w tamtym roku tez mieszanka zbozowa jara i czesc z tych 6 ha po przenzycie.
      Mam pytanie po zasianiu jakie nawozy dac i w ilu dawkach ?
      Jako ze od dawna była daway tylko mocznik i troche saletrzaku.
      I teraz stoje przed kupnem nawozów chciałbym kupic polifoske 6 i mocznik mozecie mi powiedziec jaka dawka polifoski 6 i mocznika na hektar pod mieszanke ? i w ilu dawkach oraz jakim odstepie czasu dawc ? jeszcze chciałbym podkreslic ze ziemia to głownie 4 klasa.
      prosiłbym o konkretne odp i jak najszybciej bo nagli mnie kupno nawozów
      Pozdrawiam
    • Przez DanielKocima
      Witam, mam dylemat, na wiosne biore w dzierżawe łąke o powierzchni około hektara, i tutaj mam problem na łące koszona była tylko trawa żadnego nawożenia, a ja mam plan na wiosne to zaorac i zasiać owsem, a po zbiorze wywiezc obornik zrobic podorywke i zasiac pszenice jara, dodam że w moim regionie oziminy sie nie udawają, mile widziane wskazówki do nawozenia i ochrony oraz czy dobrze myśle, czy jeszcze siac co innego zboże ma byc na pasze
    • Przez Juran
      Witam,
      słyszałem dzisiaj o systemie, który podczas załadunku zboża przesyła informacje bezpośrednio do kierowcy o tym co i ile zostało nasypane i dokąd zawieźć. Nie nam szczegółów ale sądzę, że jest to jakiś system, który wysyła wiadomość SMS czy coś takiego. Moje pytanie brzmi czy ktoś o tym słyszał i mógłby mi opowiedzieć coś więcej lub poratować jakimś linkiem. Ewentualnie jaka firma zajmuje się czymś takim.
      Z góry dziękuję!