Zaloguj się, aby obserwować  
kkamaz

porada

Polecane posty

kostekk1990    0

Najlepiej żebyś miał koparkę i wywrotkę z tego względu że sporo jest roboty na budowie np:przywóz piasku jak i od razu obsypka fundamentów.No ale niestety musisz dożucić z 30 tys do wywrotki bo za 40 tys to ci kamaz zostaje,a tak za 70tys to jakiegoś mana z roku 94 kupisz z 3 stronnym wywrotem.Koparko-ładowarke np JCB kupisz za 70 tyś z roku 97,98,wiec mysle że 90 tys na koparko-ładowarke daj mniej a dołóż do wywrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkamaz    0

jak myślisz znajdzie się jakiś man w dobrym stanie i najlepiej jak miałby hds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Man będzie za te kasę ale napewno nie będzie to ideał,a o HDS-ie za takie pieniądze to zapomnij ,chyba że to bedzie jakis (angol)ale nie polecam takich wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkamaz    0

właśnie się zorientowałem i niestety niema zbyt dużo z hds aut o takie jak mi chodzi <_< i trzeba będzie zostać przy wywrotce zwykłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Jeśli robisz w firmie budowlanej na wynajmie po wykopem to masz stawke na godzinę ,ale zdaża się tak że trzeba wozić piasek ze żwirowni np :na drogę z odległości 25 km to masz stawkę za tono kilometr ,czyli ilość kilometrów mnożone przez ilość ton i mnozone przez np 0,38 zł .Czyli jak wieziesz 15 ton z odległości 25 km to masz za taki kurs 142,50zł.Czym wiecej ton tym większa kasa

 

A jak wieziesz np żwir do klijenta to sam decydujesz za kurs np 200 zł dla niektórych pasuje ,a niektózi targują jak żydy.Musisz wyliczyć za ile ci sie opłaca jechać do klienta ,ale pamiętaj ze prywatnych klientów liczy sie zawsze drożej ,poniewaz jest to jednorazowa robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkamaz    0

Jeśli robisz w firmie budowlanej na wynajmie po wykopem to masz stawke na godzinę ,ale zdaża się tak że trzeba wozić piasek ze żwirowni np :na drogę z odległości 25 km to masz stawkę za tono kilometr ,czyli ilość kilometrów mnożone przez ilość ton i mnozone przez np 0,38 zł .Czyli jak wieziesz 15 ton z odległości 25 km to masz za taki kurs 142,50zł.Czym wiecej ton tym większa kasa

 

ok.a skąd wziąłeś 0.38 nie wiem co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

to jest stawka za tono kilometr taka mniej wiecej jest u nas na podlasiu

 

Czyli masz 38 groszy za przewieziona tonę na odcinku 1 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkamaz    0

ok.

 

jak myślisz jakie są stawki dla kierowców?? jak to jest naliczane na godz. czy km??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Przeważnie jak jest na godziny to tez płacisz na godziny ,a jak masz na tono km to płacisz 10% od kursu.Tak przynajmniej my płacimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

W firmach 75-80 zł

Prywatnie 90-100 zł (Przynajmniej u nas tak się ceni)

Słyszałem że biorą nawet 120 ale nie wiem jaka to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkamaz    0

myślę że 80 będzie ok. wiesz na początek trzeba narobić sobie reklamę

 

a ile operatorowi kop-ład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Nie wiem czy ci się opłaca za 80? Policz paliwo i operatora.Klienta nie zachęcisz ceną .Trzeba wykonać dobrze robotę i to jest najważniejsze

Na razie krzycz 90, dla operatora 10 zł

Masz już jakiś sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj