malina3

CIĄGNIK OKOŁO 55 KM

Polecane posty

malina3    2

WITAM CO MI PORADZICIE.JAKI CIĄGNIK WYBRAĆ ZA C 360 W CENIE 25OOO-30000ZŁ.MA TO BYC CIĄGNIK POMOCNICZY

 

Wyłącz caps lock

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Witam

Ale jak chcesz c360 sprzedać i kupić coś innego czy jak? No za taką cenę to masz Belarusa 820 używanego. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A od kiedy to 820 ma 55KM :lol: :P:D

@malina3 Nalepiej napisz czego konkretnie oczekujesz od tego ciągnika...

Jakiego typu prace ma wykonywac?

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

Panowie czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem?? Kolega poszukuje pomocnika za ok 25-30 tys. w mocy podobnej do C-360 to po co wyskakiwac mtz-etem czy zetorem 7211 ?? Chyba po to żeby przepalić wiecej ropy i wspomagac przemysł naftowy.....

 

Ja mam dwie propozyje MF 255 bądz Zetor 5211 w tej cenie wybierzesz już cos ładnego dla siebie, atutem tych maszyn bedzie 3 cylindrowy silnik i ich oszczednosc.

 

Powiedz jeszcze jaki areał bedzie miał do obskoczenia ten pomocnik?? i jaki masz profil gospodarstwa?

 

U mnie na 30ha śmiga sobie 255 a u znajomego na 50ha 5211 i oba radza sobie bez rzadnego problemu ;)

Edytowano przez mlody89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Ja zamiast "60" Miałem przez 4 lata John Deere 1630 3 cyl,55km z roku 80 i miał bym go dalej żeby nie likwidajca gospodarstwa (Sprzedałem go dla dobrego znajomego)Sprzęt ideał :Radio,kabina cichutka,wspomaganie,ogrzewanie itp.Zapewne zaraz ktoś napisze że stary i drogie części :D .W ciągu tych 4 lat wymienione były tylko pompka paliwa (koszt 80 zł),oleje,i regenaracja pompy wody 100 zl.Wiec Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Ja zaproponuje Zetora 5245, zawsze to nieporównywalny do C-360 komfort w kabinie i napęd 4x4 :) .

Do 30tys. powinieneś coś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanRol95    2

Albo Ursusa 3512 lub 2812 albo zetorek 5211 lub 5245 ;) ale właśnie zależy do jakich prac chcesz go używać bo "pomocniczy" to każdy różnie rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

dentka17 a po co mu taki duży traktor skoro on szuka pomocniczego zamiast c360 ? A zresztą za tą kase to chyba troche mth ma ten belarus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

A jak już troche większy to już na pomocniczego się nie nadaje rozumiem? :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a przeczytałeś ten temat wogóle ? Autor wyraźnie napisał: "Moc do 55KM" a ty tu wyjeżdżasz z belarusem który ma ponad 80KM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

ja także proponuję ci mf 255 u mnie tez jet to ciągnik pomocniczy a robi takie rzeczy jak siew zboża , grabienie , oprysk, sadzenie ziemniaków , bronowanie, siew nawozu, rozbijanie, owijanie i jeszcze pare rzeczy bo jest bardzo zwrotny mało pali i tak wogóle to on nie jest do pomocy lecz do odwalania dobrej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a od kiedy 5320 ma moc do 55KM ? Ludzie wy czytacie te tematy czy na ślepo podajecie ? Zresztą sam tytuł mówi wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj