Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kpiotr

kupno przyczepy brandys>>peknięta rama

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    120

1. bez dokumnetów,

2. pęknięta rama - ale gdzie, to jedno ale nie jest ona tez pogięta?

3. burty drewniane w kiepskim stanie - uwierz mi, mam w jednej drewniane i te z linka są w gorszym,

4. przyczepa jest od ponad roku na allegro.pl do sprzedania.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Pawel1344    0

ze zdjęcia nie wiele można zobaczyć ale też mi się wydaje że rama pogięta a to jest podstawa. burty to nie problem 1000zł i można komplet kupić trochę farby i wyglądu by nabrała. tylko ta rama... pewnie było kiprowane na zamkniętych bolcach.

Wiadomość z agroFakt.pl

asharot    203

Brandyski czy małe czy duże maja to do siebie że trochę przeładujesz to ramy w nich pękają.

Można wstawić łatę ale jak była kilka razy przeładowana to pęknie w drugim miejscu,wyraźnie widać na przed ostatnim zdjęciu że rama główna jest krzywa.Bez dokumentów z pękniętą i krzywą ramą ja bym jej nie kupił.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Nikita_Bennet    120

gość sciaga przyczepy z Czech - niech da do nich papiery i tyle - zapytać tylko w Wydziale Komunikacji jakie są potrzebne w przypadku rejestracji przyczepy sciągniętej z Czech i już.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

kpiotr    16

mozna probowac jako SAM zarejestrowac to jedyna mozliwosc ale moze nie przejsc...gosc ma dokumenty za 1500zl na 5 ton ale to chyba nikt tego nie sprawdza na ile.tylko z kasa sie nie wyrobie juz niestety ehh

jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

andrzej612b    100

Ta pierwsza jest dużo starsza - nie warto , ja mam taką jak ta druga 8 ton , ta na zdjęciu przypuszczalnie osiemdziesiąty któryś rok , to doskonałe przyczepy na łąki po swoją byłem na południu koło Wisy tyle że transport mnie trochę kosztował , co do szóstki mam też podobną na mokrej łące siada pusta , przerabiać nie warto , bierz brandyskę będziesz zadowolony .

andrzej612b    100

Przeglądałem allegro i nie widzę już tej brandyski , jestem ciekaw czy kupiłeś tę czy rozglądasz się za czymś innym , a może HL - 6 Ton , ma szeroką skrzynie , coś 2. 4 m .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez sinyou135
      Witam, czy ma ktoś foty takich przyczep, zachowały się jakieś egzemplarze? Na stronie autosana, jest zdjecie pewnie do folderu, z burtami tłoczonymi w koperty, ostrosłupy? Daję linka bo nie wiem jak to nazwać fachowo, widział ktoś z forumowiczów  takie poszycie? Trzeba na sam dół zjechać, 1957 rok produkować zaczeli. Następna strona to foty jej, w wersji wywrotki i też są takie burty dziwne.
      http://autosan.cba.pl/historia/historia05.html
      http://autosan.cba.pl/historia/historia06.html
    • Przez stiwi6
      Witam

Zakupiłem przyczepe marki Pronar postawiłem w garażu i spuściłem hamulec zasadniczy. Teraz gdy chciałem ruszyć przyczepa ma zaciągnięte hamulce. Podłączyłem ciągnik nabiłem powietrze do przyczepy i hamulce niechcą puścić. Może ktoś z użytkowników miał taki problem i może mi podpowiedzieć co zrobić

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.