Skocz do zawartości
witek

Lampa ostrzegawcza.

Polecane posty

Arek    113

Poszukać w sklepach dłuższych, dospawać kawałek rurki albo zrobić nowe, wystarczy tylko nagwintować rurkę w środku a gniazdo przełożyć ze starego uchwytu. Odrobina chęci i wszystko można zrobić :P

Wiadomość z agroFakt.pl

mati1990    0

witam kupilem na allegro koguta do kombajny na trzpien ale w zestawie nie bylo tego trzpienia i chcialbym sie zapytac czy da sie jakos go dorobic czy trzeba kupic ??

FINN    988

ja mam 3 koguty na żarówkach halogenowych... i nie zamieniłbym bym na zwykłe z żarówkami konwencjonalnymi...halogena widać o wiele bardziej dalej niz taki co się chemla na zwykłej żarówce... no i w nocy jest ładna "dyskoteka" :D

kamilb    5

Podczas jazdy na kogucie widzę że inni uczestnicy ruchu zwalniają czuja respekt do większego :)

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Podczas jazdy na kogucie

Raczej powiedział bym, że zdziwienie, dlatego zwalniają, jak widzą, jak wierzchem jedziesz na kogucie. :blink:

No chyba , że Masz na myśli jazdę ciągnikiem z włączonym "kogutem". :P

binek    264

Z tego co zauważyłem to zwalniają, ale tylko nocą jak widzą że coś miga tylko nie wiedzą co. W dzień na ''migający'' ciągnik mało kto zwraca uwagę, może dlatego że stało się to zbyt częste, w sumie po co zwalniać przed c-330 z pługiem 2-skibowym, a takich łosi nie brakuje.

Piters182    18

No tam, trzeba umiejętnie używać tej lampy błyskowej. Trzeba wyczuwać zagrożenie dla innych uczestników ruchu, kiedy potrzeba włączyć a kiedy nie. A nie jechać ciągnikiem samym czy z wózkiem, z włączonym kogutem i okłamywać ludzi że jedzie jakiś duży ponadgabaryt

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam chcę kupić koguta na trzpień i nie wiem jak go trzeba podłączyć i gdzie.Pomoże ktoś

Edytowano przez Marcin91
błąd w tytule

jaro    163

A my tu ostatnio na temat ortografii rozmawiamy...-za oszczegawczą lampę na początek powinieneś dostać oszczerzenie :D .

locke    291

jeden kabel na masę do blachy przykręć.A drugi do przełącznika i z przełącznika pod bezpiecznik i zasilanie.

Klepk995    171

dokładniej ten kogut lub dyskoteka nazywa się lamą błyskowa i podłączasz tak jak kolega wyżej napisał jeden przewód na masę drugi na przełącznik do zasilania

Piters182    18

Witam, chciałbym domontowac 2 koguta w swojej proximie, i zapytanie gdzie go wpiąć do elektryki, tak by wszystko dobrze działało i sie nie paliło o ile to możliwe. Ciekawi mnie jak są połączone 2 koguty fabrycznie w nowych ciągnikach/kombajnach, może ktoś z was to robił w ciągniku czy kombajnie.

dawid4141    2
Napisano (edytowany)

Dobry :D

Jaki kogut polecicie do bizona tak do 120 zł?

Edytowano przez dawid4141

romek6340    203

Raczej nie. Może po prostu ten typ tak ma czy dawniej kręcił się szybciej? Możesz sprawdzić napięcie jakie do niego dochodzi.

panki888    1
Napisano (edytowany)

Nie dawno zakupiłem koguta LED.

Trzpień już mam na dachu obsadzam koguta i cisza.

Prąd wszystko jest sprawdzone.

Produkt na 12 i 24 V powinien śmigać i kicha.

Zapewne wada tej lampy bo co by innego.

http://allegro.pl/kogut-lampa-ostrzegawcza-led-40-smd-12v-24v-e9-r10-i6173856695.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_O%C5%9Bwietlenie-623_Lampy+ostrzegawcze,+koguty-49255

Edytowano przez panki888

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się