Skocz do zawartości
witek

Lampa ostrzegawcza.

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

ZetorPower    0

daj sobie spokoj identyczny kogut kupiłem w listopadzie za 35,50 tyle ze nie przez neta, zasadziłem do kirowca na dach i stwierdziłem ze wiekszy podmuch wiatru go zwieje i zaraz wyrzuciłem ten magnez i pzyczepiłem na srobe a jak miga hmm w nocy moze byc w dzien tez go widac ale jak swieci słonce to prawie w ogole tyle ze sie kreci ogolnie to jakosc jest lipna nie wiem dlaczego taka cena ponad 100zł chyba te przyssawki jakies kosmiczne sa

A co do kogotow to tylko te stare modele takie jak np w bizonach tyle ze te sa na 24v ale były tez na 12v bo te nowe to taka lipa ze szok ciagle musisz uwazac na gałezie bo byle gałazka i zaraz zbity a nie chce sie co chwile wysiadac i go chowac jak np odsniezasz jakas droge a pasowało by zeby kogut migał a sa krzaki nisko

Edytowano przez ZetorPower

danielhaker    802

Ja mam na magnes ale go przykręciłem bo po pierwsze nie miałem gdzie tym magnesem przyczepić a po drugie to byle gałąź i nie masz koguta.

Henius91    574

ta pierwsza raczej sie nie nadaje do ciagnikow rolniczy, bardziej do maszyn komunalnych. ta druga to zwykla lampa halogenowa, ja bym tyle nie przeplacal. ale widac ze chyba ma dobry naped.

ChiquitaB    48

my mamy naszego na taki napęd. Pytanie ode mnie czy magnesowy można przerobić na zwykły do zamocowania?? bo chcemy na stałe zamontować w case jx90 od dołu dachu jest do mocowania coś i chcemy dorobić mocowanie do niego sami

danielhaker    802

Pewnie że się da. Ja swojego tego najtańszego to śrubkami do płaskownika przykręciłem.

Arek    113

Podaj źródło tej informacji :P

Bo z tego co mi wiadomo powinno się używać jak szerokość przekracza 2,55m.

ChiquitaB    48

tylko ze w JX dach robi taką ramkę jeszcze do głębszej części ale coś się zrobi

DUCH1986    3

Dokładnie 2,55 jest skrajną szerokością pojazdu. A poza tym maszyna wolnobieżna powinna być wyposażona w trójkąt ostrzegawczy LUB kogut. Więc nic nie zakazuje używać go zamiast trójkąta.

Arek    113

Z tego co mi wiadomo każda maszyna powinna mieć trójkąt wyróżniający bez względu na to czy posiada koguta czy nie.

Nikita_Bennet    100

pójdzie po zwykłym włączniku od halogenów (jeden włącznik wytrzymuje dwa halogeny to i wytrzyma koguta).

Spytałem bo kilka przekaźników się wala w szafce ;)

Arek    113

5x55w to daje jakieś 23A, jestem ciekaw jaki masz włącznik i jak długo to wytrzyma :P

yacenty    557

jaki uchwyt do koguta polecicie do ciapka ze starą kabiną?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się