witek

Lampa ostrzegawcza.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zecio    0

Ale to nie jest karalne jeżeli bym jechał z włączonym kogutem a ciągnął za sobą zwykłą przyczepę, nawet pustą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ale to nie jest karalne jeżeli bym jechał z włączonym kogutem a ciągnął za sobą zwykłą przyczepę, nawet pustą :D

jak to nie, dostaniesz stówe mandatu to zmienisz zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
To muszę w pomocy drogowej pracowac żeby móc z kokutem jeździc ??

nie przeciez ktos juz wczesniej pisal, ze gdy szerokosc przekroczy odp. wartosc i wg wlasnego rozsadku np. jadac z plugiem w nocy (chociaz wymagane juz jest czerwone swiatlo na koncu pluga), ale napewno nie ciagnac oswietlona przyczepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Aha no to już wiem, ale teraz to już w nowych ciągnikach montowane są już koguty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
nie przeciez ktos juz wczesniej pisal, ze gdy szerokosc przekroczy odp. wartosc i wg wlasnego rozsadku np. jadac z plugiem w nocy (chociaz wymagane juz jest czerwone swiatlo na koncu pluga), ale napewno nie ciagnac oswietlona przyczepe

a ja tam mam zwykłą obrysówkę

-przy mocowaniu do ramy korpusu przykręciłem blaszkę do której z przodu przekrecilem białą obrysówkę a z tylu czerwoną :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Jak podłączyc koguta?? Do czego go podłączyc pod co się podpiąc?? Trzeba jakiś włącznik?? Jak macie zamontowane koguty?? Właczacie go do gniazda zapalniczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Jak podłączyc koguta?? Do czego go podłączyc pod co się podpiąc?? Trzeba jakiś włącznik?? Jak macie zamontowane koguty??

pisałem juz wyzej :D

ja np. u siebie wziąłem z oświetlenia kabiny ;) -przy wyjętym kluczyku mogę go włączyć :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Ja widziałem tylko takie koguty co się podłancza do gniazda zapalniczki. Są jeszcze inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja widziałem tylko takie koguty co się podłancza do gniazda zapalniczki. Są jeszcze inne??

 

Są takie z magnezem taki jak ma lysyrolnik na dach sie zakłada i jest ;] tylko dach musi być metalowy ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
Ja widziałem tylko takie koguty co się podłancza do gniazda zapalniczki. Są jeszcze inne??

Pozbędziesz się końcówki i masz inny :rolleyes:

Magnes można zdjąć i przykręcić go na stałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Według mnie to chyba to jest zbyteczne bo każdego koguta przecież można przerobić tak żeby nie był na gniazdo od zapalniczki potrzeba tylko trochę wiedzy i chęci :rolleyes: Ja w swoim 7211 mam wyprowadzona cała instalację pod koguta wraz wyłącznikiem itp :rolleyes:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Myślałem żeby zamontowac to gniazdo gdzieś koło radia i tam włanczac a i może zapalniczka by się przydała :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

POco ci zapalniczka w traktorze włącznik se zainstaluj .................. włącz wyłącz ot i cały interes. :rolleyes:


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

no to wystarczy kupic zwykły na zapalniczke koniec odciąc i podłączyc... Ale jak i do czego by najlepiej było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Instalujesz se odziely włącznik po co jakieś dodatkowe przeszkadzajace kabelki potrzebujesz zasilania (+) oraz masy (-) no i wolnego miejsca według uznania ok 1 cm i instalujesz włącznik również na dachu ,po mojemu a ty jak uważasz. :rolleyes:


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Ot i sam na pytanie odpowiedziałeś pewno przy radiu jest + i - więć nic do szczęścia już ci nie potrzeba.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

W którym miejscu na dachu w C-330 przyczepić koguta? Napiszcie numerek z miejsca w którym ma być kogut. (załącznik) Dlatego chcę założyć koguta bo jak jadę z siewnikiem co wystaje 40 cm. za ciągnik, a na siewniku nie mam świateł to sie trochę boję bo nie widać świateł z ciągnika bo je zasłania siewnik.

post-4933-1204230436_thumb.jpg


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Jak dla mnie odpowiednie będzie miejsce oznaczone numrem 5... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

dla mnie numer 1


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Przez Junkers
      Witam,
      chciałem się zapytać tych co używają lampy stroboskopowe do ustawiania zapłonu, jak się tego używa, nie mam o tym zielonego pojęcia dlatego chciał bym żeby w miarę dokładnie można było to opisać. Podobno jest do kupienia jakaś dodatkowa część i można ustawić zapłon w Dieslu.
      O co chodzi z tą regulacją kąta i Xenonem??
      Na allegro są takie po ok150zł i wzwyż. Myślę że do 200 można było by się zmieścić ze sprzętem do Diesla.
      http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=lampa+stroboskopowa
    • Przez bykuu93
      Witam.
       
      W ciągniku chciałbym zrobić tylnią lampę H1 żeby było czasem coś widać w nocy gdy się cofa itp. Chodzmi mi dokładniej o to żeby zrobić to opcją żeby nie rozładowywać tym akumulatora, podpięcie pod alternator itp. Coś na zasadzie świateł przednich. Do tego chciałbym zastosować sobie włącznik gdzieś w kabinie i gdy nacisnę to włączam albo wyłączam. Nie chciałbym żeby ta lampa pracowała dopiero po włączeniu świateł przednich i postojowych, tylko jednym przyciskiem uruchamiam kiedy chce.
       
      Gdzie się wpiąći jak to wykonać?
    • Gość
      Przez Gość
      Panowie chcę wymienić płyn w swoim zetorze teraz mam dylemat nie wiem czym go zalać czy bawić się znowu z fridexem stabil i wodą destylowaną czy zalać czymś gotowym a jeżeli już to czym zwykłe petrygo czy coś lepszego może firestone, prestone, czy kuller albo dynagel, w ogóle jak już czy można zalać układ czerwonym płynem nie chcę zalewać go wodą chcę żeby wszystko chodziło elegancko. Inne pytanie jakiej firmy polecacie koguta czy z żarówką h3, bo widziałem jeszcze z lampami stroboskopowymi które lepsze, a i pod co podłączyliście czy osobny `obwód robić, zakładać dodatkowy przekaźnik
    • Przez pejot
      Witam,
       
      Poszukuję klosza lampy tylnej jak z linku poniżej. Ktoś może wie gdzie można go dostać?
      https://www.dropbox.com/s/q4ztd3gh0wgp5u6/DSC_0172.jpg
       
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj