witek

Lampa ostrzegawcza.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lysyrolnik    17

tak jak podpatrzylem to w koparce JCB 4CX to do plastikowego dachu przykrecona jest metalowa plytka o srednicy takiej jak ma kogut i na ta plytke stawia sie koguta.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja siostra bawiła się w aucie służbowym taty i włączyła koguty, a tatuś pojechał i sie nie skapł B) B) B)


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staruszek robi w Enerdze i był to Opel Movano(żółty kogut) przystosowany do obsługi średniego napiecia


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Staruszek robi w Enerdze i był to Opel Movano(żółty kogut) przystosowany do obsługi średniego napiecia

eeeeeeeeeeee -A myślałem ze auto policyjne B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na ulicy na niego trąbili i śmiali z niego a on nic nie wiedział!! B) B) B) B)


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

na pierwszy rzut oka syfiasty, odbłyśnik plastikowy.. ?? Wtyczka też nie wygląda za ciekawie... Ale zawsze coś B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enol    0

Jak jest z kogutem gdy ma sie ciągnik z turem i porusza sie nim po drogach publicznych, czy trzeba go wtedy uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bob32    0

Wiem, że jeśli szerokość ciągnika z czymś przekracza 255 cm, to musi być taki pojazd oznakowany światłem błyskowym, napisałem z czymś, bo raczej sam ciągnik nie ma 255 cm, chyba że z bliźniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

u nas to policja na kombajn z hederem nawet nie pierdnie - bo kto zatrzyma takiego BIZONA Z056 :rolleyes:


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

A niektórzy uważają, że kogut to jest taki niby tuning- jest tak czy nie, ja myślałem o kogucie ale chyba w lesie go urwie, ale fajnie to wygląda jak ktoś w nocy jedzie ciągniczkiem i mruga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
A niektórzy uważają, że kogut to jest taki niby tuning- jest tak czy nie, ja myślałem o kogucie ale chyba w lesie go urwie, ale fajnie to wygląda jak ktoś w nocy jedzie ciągniczkiem i mruga :D

te lepsze koguty są montowane na sztycach z których demontaż koguta odbywa się w 15 sekund :)

ja po za tym ze mam sztyce to jeszcze podpora koguta jest gumowa i jak coś to się ,,ugnie" cały kogut


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

To warto montowac?? Mi się to bardzo podoba :D ale nie wiem czy tego nie urwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
To warto montowac?? Mi się to bardzo podoba :D ale nie wiem czy tego nie urwie...

ja jak wjeżdżam do np. lasu to wyjmuje koguta, trójkąt i kladę do kabiny, lusterka składam :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
A opłaca się zamontować koguta do zetora 7011??

,,czy sie oplaca" :D hmm jezeli duzo jezdzisz po szosach z szerokimi maszynami to tak

 

ja np. zamontowałem głownie na jazdę z kombajnem buraczanym i z agregatem ponieważ lampy zasilania i graczki wystają poza ciągnik :)

ja tam ojca przekonam jeszcze na radio CB -nie raz przy czyszczarce sie przydaje, no i na szosie -niby u mnie policji nie ma -ale jeździmy na ,,OO" to nie raz pomoże


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Po mojemu to najgorzej jest jeździć z siewnikiem gdyż jak się jedzie po szosie to wcale nie widać świateł, kiedyś przez takie coś miał bym poważny wypadek :D


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Ja z większymi maszynami nie jeżdze więc niby niepotrzebny ale jak jade z przyczepą na której jest drzewo to może by się przydał, co o tym myślicie?? Czy do każdego koguta podłącza się m.in. do gniazda zapalniczki, czy są też inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

pojazdy używające żółtego sygnału o zmiennym natężeniu (koguta :D ) są uprzywilejowane co do poruszania się po pasie ruchu i parkowania. rolnicy muszą używać gdy wykonują prace na drogach publiczbych, jadą z maszyną przekraczającą 2,7 m, ale nie wolno więcej niż 3 m, a więcej nie pamiętam , jest w którymś top agrarze :)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Przez Junkers
      Witam,
      chciałem się zapytać tych co używają lampy stroboskopowe do ustawiania zapłonu, jak się tego używa, nie mam o tym zielonego pojęcia dlatego chciał bym żeby w miarę dokładnie można było to opisać. Podobno jest do kupienia jakaś dodatkowa część i można ustawić zapłon w Dieslu.
      O co chodzi z tą regulacją kąta i Xenonem??
      Na allegro są takie po ok150zł i wzwyż. Myślę że do 200 można było by się zmieścić ze sprzętem do Diesla.
      http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=lampa+stroboskopowa
    • Przez bykuu93
      Witam.
       
      W ciągniku chciałbym zrobić tylnią lampę H1 żeby było czasem coś widać w nocy gdy się cofa itp. Chodzmi mi dokładniej o to żeby zrobić to opcją żeby nie rozładowywać tym akumulatora, podpięcie pod alternator itp. Coś na zasadzie świateł przednich. Do tego chciałbym zastosować sobie włącznik gdzieś w kabinie i gdy nacisnę to włączam albo wyłączam. Nie chciałbym żeby ta lampa pracowała dopiero po włączeniu świateł przednich i postojowych, tylko jednym przyciskiem uruchamiam kiedy chce.
       
      Gdzie się wpiąći jak to wykonać?
    • Gość
      Przez Gość
      Panowie chcę wymienić płyn w swoim zetorze teraz mam dylemat nie wiem czym go zalać czy bawić się znowu z fridexem stabil i wodą destylowaną czy zalać czymś gotowym a jeżeli już to czym zwykłe petrygo czy coś lepszego może firestone, prestone, czy kuller albo dynagel, w ogóle jak już czy można zalać układ czerwonym płynem nie chcę zalewać go wodą chcę żeby wszystko chodziło elegancko. Inne pytanie jakiej firmy polecacie koguta czy z żarówką h3, bo widziałem jeszcze z lampami stroboskopowymi które lepsze, a i pod co podłączyliście czy osobny `obwód robić, zakładać dodatkowy przekaźnik
    • Przez pejot
      Witam,
       
      Poszukuję klosza lampy tylnej jak z linku poniżej. Ktoś może wie gdzie można go dostać?
      https://www.dropbox.com/s/q4ztd3gh0wgp5u6/DSC_0172.jpg
       
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj