Polecane posty

astrzak    16

Witam

Mam taki problem. Jak wrzucic filmik z muzyka na yt? Ostatnio wrzuciłem i zablokowali mi sciezke dzwiekowa z powodu praw autorskich. A na yt sa filmiki z rozna muzyka. Prosze o pomoc

PS. jestem laikiem w tych sprawach prosze o wyrozumiałosc


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

a wstawiałeś swoją ścieżkę dźwiękową czy podkładałeś muzykę do filmiku z youtube, jak z youtube to nie powinni ci zablokować


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Swoja , dokładnie to ''Natalia Kills - Mirrors''


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamc330    142

Wrzucaj remixy piosenek nie powinni zablokować jak tak robię i nic się nie dzieje :rolleyes:


Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Ja wrzucam radio edity i na razie problemu nie ma. Jedyne co, to podobno film jest zablokowany w niektorych krajach - pewnie wymarali jakie to kawalki, a ich dystrybutow zablokowal jakies kraje (tak jak to i z Polską jest, tez nie kazdy kawalek da sie odtworzyc...).


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz blokują,

mi też zablokowali kilka filmików z podowdu muzyki i na tym sie skończyło

 

ale jak wejdzie ACTA to przyjdzie nam wezwanie przedsądowe i proponowana kwota ugody do zapłąty ^^ za coś takiego...

 

a Tusk tylko propagandowo "zawiesił" ACTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zachęcam do robienia własnej muzyki :) Jeśli lubicie bawić się przy montażu różnego rodzaju filmików, to i montowanie muzyki powinno sprawić przyjemność. Jest kilka programów, które naprawdę ułatwiają robienie tego typu akcji.

 

Z drugiej strony o ile się nie mylę prawo autorskie w USA jest o tyle ciekawie zaprojektowane, że zdarzają się ciekawe utwory wolne od praw (tyle, że trochę starsze) :D

 

Na naszym kanale YouTube podkład dźwiękowy jest w 100 % autorski :)


Wszystko o maszynach - www.agrotechnic.pl
Jesteśmy na facebook-u, twitterze i YouTube :)

ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3156

Panowie miała ktoś taki problem że chrome cięło muzykę na YT?Komputer ma po formacie i mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Jeśli masz słaby procesor i grafikę, a film jest w 720 lub 1080p to możliwe. Inne wyjście to jeszcze słaby transfer internetu


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj