Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kurs
mila    0

Chcę się dowiedzieć czy można zrobić kurs rolniczy na własną rękę za kase czy trzeba mieć ukończoną jakąś szkołe o profilu rolniczym ? Prosze o inf.!

Pawel1344    0

Powiem ci że też o tym myślałem ale pytałem kilku urzędników ARiMR czy taki kurs wystarczy by korzystać z środków unijnych i żaden z nich nie dał mi 100% pewności. Prawdopodobnie taki kurs + 3 letni staż pracy w gospodarstwie by wystarczył (ale na pewno wiesz że najpierw dostaną ci którzy mają wyższe wykształcenie rolnicze a dopiero potem ci z kursami)

wladek99    0

Również jestem zainteresowany taki kursem. Wie ktoś może gdzie w woj. podlaskim można zrobić taki kurs ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Dancyn    5

A czy po takim kursie można składać np:Młodego Rolnika ,czy trzeba kończyć szkołę ?

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Ale o co ci chodzi z tym młodym rolnikiem chodzi ci o kredyt czy o dofinansowanie bo jak o kredyt to niema problemu a jak o dofinnsowanie to trzeba skończyć szkołę rolniczą czy zaocznie czy normalnie to niema znaczenia ale rolnicza musi być skończona ja się trochę popytałe bo obecnie praktykuję się w zawodzie mechanika maszyn rolniczych ale też mam gospodarstwo i mam zamiar zostać ale chcę też starać się o dofinansowanie i będę szedł zaocznie na rolnika

Dancyn    5

Chodzi mi o dofinansowanie,kolega składał wniosek na młodego rolnika w tym roku i mówili mu że kurs rolniczy wystarczy,żeby dostać dofinansowanie

Pawel1344    0

Kurs rolniczy + 3 letni staż pracy w rolnictwie (potwierdzony składkami krus) + ukończona szkoła średnia. I podobno możesz startować na młodego rolnika ale mało punktów dostaniesz

Emillandek    0

chciałbym odświeżyć temat, słyszałem że w Czyżewie jest jakiś kurs rolniczy lub coś podobnego wie ktoś coś na ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się