Gość Profil usunięty

Valtra A82-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam ! Wiem że był sporo podobnych tematów ale posty są bardzo stare i czasami nierealne ... Więc tak co myślicie o Valtrze A 82 z klimą hakami i bez większych bajerów. Jak się te Valtry Sprawują ? Jak ze spalaniem i jak sobie radzą w polu oraz przy ładowaczu czołowym . I jaki Tur byście do nie polecali bo orginalny Valtry jest dosyć drogi . Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

skoro zamówił, to po co pytasz?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aby dowiedzieć się ogólnie :) Narazie tylko zaliczka więc można się wycofać w najgorszym przypadku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

169 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Brutto ( Z vatem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5

Za tyle to można kupić ciągnik z elektrohydraulicznym rewersem np NH serie T,

do tego valtra ma rewers w niewygodnym miejscu umieszczony, po lewej stronie ale przy przedniej szybie, trzeba sie odchylic plecami żeby go dosięgnąć

Edytowano przez wajdek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Lepiej mogłeś kupić pol-mota h bo to to samo co valtra A tylko z silnikiem perkinsa. Nawet w tej samej fabryce produkowany z tą samą skrzynią i mostami. Za 82Km zapłaciłbyś 112tys zł i zostało by Ci jeszcze 57tys na dobry pług i agregat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może i tak , ale niby NH i case to to samo chodzi mi o serie jx i td NH Wychodzi taniej ale jednak czytałem że NH mają więcej awarii a Polmot do Valtry Ma chyba daleko :D . No nie wiem takie moje zdanie :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

jak bym brał valtre lub coś bardziej znanego z historią i dobra opinią posiadaczy tych ciągników bo nowość nie zawsze są dobre a tu chodzi o to by ciągnik służył nie rok czy dwa tylko z 15 lat albo więcej takie moje zdanie ;D


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

to dobry wybór, skoro nie ma elektroniki i tych zagmatwań to nie będzie miało się co psuć, im mniej skomplikowany ciągnik tym mniej problemów z reperacją ewentualną... jedziesz robić w polu a nie stać w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Słyszałem że mają problem z pompą wtryskową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Valtra A/N (Chyba mają te same silniki ) czytałem i słyszałem że niektóre egzemplarze nie mają mocy i dużo palą ponoć jet to przyczyna pompy wtryskowej i serwis Nie zbyt chętnie na to reaguje

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

koleżko, nie bardzo rozumiem Twoj zamysł zakladania tego tematu?

ciagnik jest zamowiony, pozniej pytasz o wszelakie opinie, a teraz wyskakujesz z tym ze pompy siadają.... gdzie tu logika? chcesz zeby wszyscy powiedzieli jaki marny sprzet zamowiles? to chcesz uslyszec? Wynajdujesz wady jak juz jest po sprawie. nie mozna bylo tego wczesniej zrobic??

zupelnie nie czaje takiego zachowania.

to co wyzej to z ironią bylo.

 

teraz na powaznie.

domyslam sie o co ci chodzi.

chcesz sie pochwalic na forum ze twoj wujas zamowil se traktor, i chcialbys aby kazdy forumowicz chwalil i poklepal cie po ramieniu bo ci zazdrosci.

peace.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chwalić się ? Troszkę dziwne bo użytkownicy AF Mają nie takie sprzęty jak Marna Valterka A :lol: Pytam się z ciekawości . Wydaje mi się że forum jet poto aby zadawać pytania . Taki temat może też komuś innemu przydać .

Ps : Zmieniłem w temacie aby ci nie przeszkadzało ;)

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jak nie zapomnę to na najbliższych targach sprawdzę dokładnie tą serię A i zapytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

Seria a jest produkowana w Turcji a podzespoły sprowadzane z tej samej fabryki co były montowane w Finlandii. A wajdek85 valtra new hollandowi z awariami do pięt nie dorasta :) A ozon87 gówno jesz gówno mówisz, na tych samych częsciach? Weź porównaj valtre a pomota, pomot to taki ulony, nawet na farbie oszczędzają albo tylny tuz taki delikatny ze głowa boli.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Za to co napisałeś to mam nadzieje że dostaniesz %%% Najpierw sprawdz co piszesz i troche kultury... Rozumie że "fan valtry" nie może się pogodzić że jego ukochany ciągnik robią w turki z tureckich części ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

Napisałem ze robią w turcji, czytanie ze zrozumieniem sie kłania :) Porównywałem pol-mota do valtry to w kabinie aby podobnie jest, a z zewnątrz to dwa różne ciągniki. Nie posiadam serii A i mi to zwisa gdzie jest produkowana:)

 

Dzwoniłem do przedstawiciela i powiedział ze Valtry produkowane w Turcji mają wykupioną licencje na stary model i mogą produkować aby dla swojego kraju. Czyli wszystko sie zgadza bo valtra na tym filmie mają stare osłony maski, stare lampy itp.

Edytowano przez MrValterka

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Za to co napisałeś to mam nadzieje że dostaniesz %%% Najpierw sprawdz co piszesz i troche kultury... Rozumie że "fan valtry" nie może się pogodzić że jego ukochany ciągnik robią w turki z tureckich części ale taka prawda.

 

 

No i co że ciągniki serii A powstają w Turcji? Masz jakieś uprzedzenia do tego kraju czy co? W dzisiejszych czasach liczy się jakość i cena końcowa, a że w Turcji, Chinach czy Indich jest tania wykształcona kadra, siła robocza (nieodbiegająca ludziom na zachodzie Europy) to światowe koncerny przenoszą swoje fabryki do krajów słabiej rozwiniętych gospodarczo.

 

 

Tak samo Francuz mógłby mieć uprzedzenia do samochodów dostawczych VW Caddy, które powstają w Polsce. Procesu globalizacji nie powstrzymamy.

 

Musimy zacząć łamać głupie stereotypy i rozwijać się, bo jak czytam posty ozona87 to cofamy się w przeszłość. Niczym sarmaci.


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Nie zrozumiałeś mnie wogóle... Chodziło mi o to że takie osoby jak np MrValterka chwali jaki to cudownym ciągnikiem jest valtra A natomiast pol-mot h który jest produkowany z tych samych części w tej samej fabryce to złom i najgorszy ciągnik. Dla twojej wiadomości mrvalterka podnośnik w polmocie to 4200kg więc chyba nie tak źle! Następnym razem jak masz pisać brednie to lepiej nic nie pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj