maverik22

klucze nasadowe

Polecane posty

maverik22    1

Słyszał ktoś kiedyś o takiej firmie??

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-108-pcs-klucze-nasadowe-torx-crv-fv-i1637019413.html

 

Chce kupić zestaw kluczy i myślałem o takim albo taki sam tylko firmy coval. Covala cena 2 razy tyle. która firma waszym zdaniem lepsza???

 

Chyba że znacie jakieś inne firmy godne polecenia??

Edytowano przez maverik22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

chinski szit. - do skladania mebli i roweru bedzie ok, do ciagnika - zapomnij. ojciec kupil ostatnio takie cos bo mu brakowalo kilka nasadek, ja juz zlamalem kilka....

 

kupuj covala, stanleya, yato. te kupisz do 450zl max.

oczywiscie sa tez i drozsze :D ale tam w cenie tego chinskiego zestawu za 130zł, masz jedną nasadke...

a nie ma nic bardzej wku**wiającego, jak łamiące sie klucze przy robocie!

pozdro


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

ja te klucze jak bym miał wziąć do ręki to tylko po to aby nimi rzucać do celu.. :lol: lepiej dołóż i kup cowala lub yato. no chyba, że stać Cię na King Tony:) grzechotki mają dożywotnią gwarancję.. u mojego wujka w warsztacie kiedyś jedna pękła. zawiózł do sklepu i od ręki mu nową dali..:)


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Jonnesway tez bardzo dobra firma. Kupiłem 3 lata temu zestaw za 650 zł i robie nim duzo i nic sie nie urywa ani nie peka. Moge smiało polecic ta firme


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Polecam też firmę Kuźnia a stanowczo odradzam firmę Drop Forged, np klucz 27mm z tej firmy gnie się w rękach. Coval i Jonnesway też robią dobre i przede wszystkim bezpieczne klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To co jest w linku, mamy w szkole na warsztatach, grzechotki mają luzy jak stare samochody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Dołóż 100zł i kup Coval.

 

 

Za 230 zł chyba nie kupie Covala,jak już to coś koło 400zł można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj