Skocz do zawartości
News
radmzes

MTZ 82 TS problem z instalacją elektryczną

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radmzes    40

Witam mam problem z instalacją elektryczną w MTZ 82TS z 96.r mianowicie problem polega na tym, że nie mogę odpalić go ze stacyjki jak przekręcam kluczyk to słychać takie pykanie. Czym to może być spowodowane? Dodam, że stacyjka jest nowa i jakaś tam kostka też.

Drugim problemem jest zegar od ładowania kiedy włączam kierunek wskazówkowa rusz aie w rytm przerywacza od kierunków.

Trzecim problemem jest zegar od temperatury silnik jest gorący a na wskaźniku strzałka nawet nie wejdzie na zielone pole.

Czwartym problemem jest brak długich świateł były i nagle zniknęły a przełącznik jest nowy.

Proszę o porady.

zbyszekbrzuze    197

Zegar ładowania ma chodzić w rytm kierunków jak są właączone:lol:

Z temperaturą to może czujnik, albo zegar... Najprędzej czujnik.

Musisz zobaczyc kable pod zegarami, może się poluzowały.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

zbozowy    29

u mnie mojego ciezko zagrzac zeby wszedl na zielone pole. zazwyczaj jest troche przed. aku naladowany? sprawdz wylacznik pradu, one czesto sie psuja i nie chce odpalac a wszystko normalnie chodzi

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Wiadomość z agroFakt.pl

agromatik    235

Na samym początku radzę zająć się wszystkimi połączeniami z masą, jest to częsty problem w MTZcie. Dopiero później, jeżeli to nie przyniosło efektu, drążyć dalej.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

piotrb14    188

sprawdź połączenia, akumulatory, ale dziwne że nie łapie tmp. na wskaźniku... być może wina tkwi w bezpiecznikach

sebe1033    83

co do rozruchu z przodu ( w starych) na górze zbiornika hydrauliki jest przykręcony przekaźnik może styki nie łączą

a zegar tamp w ogóle się porusza :huh:

Lukasz82    2

Podpinam się i pytam:

nie mam prądu na bezpiecznikach od świateł kródkich i długich, wentylatora,halogenów.

Co się dzieje z instalacją nie wiem niby kabelki są w pożądku, może to jakieś przekaźniki? Najgorsze ,że nie mam schematu instalacji i się nie orientuję szczegółowo w elektryce. Jest sposób na przerobienie instalacji żeby nie siadała? ts z 2000r maska blaszana.

seweryn20    786

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.