Zaloguj się, aby obserwować  
kluch369

Ursus 2812

Polecane posty

kluch369    30

niech się zgłaszają tutaj osoby które mają ten model i mają wstawione zdjęcia tego traktorka lub mają wstawić w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

mój wujek ma 2812 i sprawuje mu sie dobrze ;] jak będe u wujka to moge zrobić pare fotek i dodać ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

napisze dokładniej dlaczego zrobiłem ten temat. Zrobiłem dlatego że chciałbym zobaczyć wsze 2812 (pytanie dlaczego nie wejdzie w dział traktory-ursus) a dlatego że jest tam od groma stron ze zdjęciami ursusów i znalezienie 2812 troche by mi się zeszło, a tak to jakby każdy napisał że wstawił foty swojej 28 czy czyjejś, to by była lista tych ludzi i na przyszłość wystarczy wejść w ten temat i mam tych ludzi i przeglądam zdjęcia ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ja jestem posiadaczem 2812 i kilka fotk zamiescilem juz w galeri ale ten temat nie ma sensu wedlug mnie/ pozdrawiam


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

może gdyby admin podzielił jeszcze bardziej galerie "ursus" to faktycznie byłby ten temat bez sensu, no ale szukać tych traktorków z ponad 130 stron to troche jest przy tym roboty, a tak jakby była galeria ursusów i w nim "policencyjne", "325-330M", "4011-360 3p" i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

to potem zeby sie dostac zeby obejrzec najnowsze fotki to chyba 5 minut bedziemy wchodzic w kategorie. Poszukaj, 130 stron to nie jest wcale tak wiele dasz rade <_<


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

ja mam 2812, ale foty wstawię dopiero za jakiś czas........ Najpierw trzeba je zrobić <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boruc    0

ja mam 2812 juz 13 lat przez ten czas nie było z nim prawie zadnych problemow. urwala sie tylko sroba od podnosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

Ja mam ursusa 2812;) rok prod. 1994. ma cos przeszlo 3 tys mth. ciagniczek chodzi jak zegarek, malo pali....jedno co mnie wkurza to mam problemy z zapowietrzaniem;/ mechanik mowil ze to wina rurki w zbiorniku paliwa...i ze trzeba bedzie nieco ja przedluzyc tak zeby nie lapala brudow z dna zbiornika i bedzie git:) ciagnik wspolpracuje glownie z cyklopem, bronami, przyczepami...no i tak ogolnie wykonuje czesc drobnych prac w gospodarstwie bo druga czesc drobnych prac wykonuje zetor 3320:P fotki beda na dniach moich wszystkich maszyn:)pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jak dla mnie to u 2812 jest dobra alternatywa dla ludzi którzy maj male gospodarstwotak do 5 ha i chca zamienic swoje c-330 lub t-25 na cos nowszego i bardziej wydajnego :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowietrzanie to nie problem rurki w zbiorniku, tylko tam jestzaraz za kranikiem filterek który poprostu sie zatyka i nie przepuszcza paliwa. Wiem bo to samo miałem ale rozkręciłęm zbiornik, wyczyściłem i juz wszytko gra:D


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Dobra! Proszę zamknąć ten temat bo jest beznadziejny, a jak go zakładałem to byłem młody i głupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

mój wójk ma 2812 a ja obecnie nie mam aparatu;\


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

Ja mam MF 235 jest to ciagnik ktory wszystko ma identyczne ima ten sam silnik 38 KM tylko ze widneje nazwa Massey Ferguson :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Ja mam 2812, a jeśli chcesz usunąć temat to napisz do MATEYA


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj