Detion

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania?

Polecane posty

robert812    101

Da rade, musisz tylko kupić sobie dobrej jakości szczelny przewód i podłączyć jakis pistolet do malowania. Jest to na pewno strata paliwa ale skoro nie masz kompresora to da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

jasne tylko że woda ci może iść ja jak nie zrobiłem kompresora spiołem 902 + 3 przyczepy jak nabyło do wszystkich to na ful gar i malowałem cały czas bez przerwy jak malowaliśmy belki konstrukcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

jak dla mnie badziew ja mam 2 sprężarki z 385 silnik 7 kw starej generacji i zbiornik z zetor 50 super a pistolet kupiłem za 250zł to może jak ktoś ma coś poprawić to może dobre ale nie do malowanie dużego :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

nie wiem czy badziew bo nigdy takim nie pracowalem!

ja mam kompresor z biedronki kupiłem 5 lat temu 25l i do malowania wystarcza-ciągniki i maszyny rolnicze malowałem bez problemu-zreszta widać w mojej galerii. Do malowania nie potrzeba wielkiego cisnienia i wydajności

Faktem jest jednak ,że do profesjonalnej zabawy taki pistolet to nie wystarczy i sdamochodu to nim raczej napewno dobrze nie pomalujesz

Edytowano przez antonio86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Pamiętaj ,żeby podłączac przewód przy wyjsciu na hamulec pneumatyczny a nie pod odolejacz ;)

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja mam kompresor zrobiony z spręrzarki od c-330 i silnik 2,2kw i butla od przyczepy D-55. I lepszego sprzętu nie potrzebuje bije mi do 12 mpa i pompuje koło od bizona w 15 min przednie oczywiście. A co do malowania to ma na sobie tęcze kolorów bo jak dorabiałem to prubowałem na niej. Do malowania troche przyduża ale nie mam mniejszej. B)


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj