Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dziku

Kiedy odstawa i kiedy zaczynacie kopac?

Polecane posty

dziku    2

Witam. Na kiedy macie odstawę buraków i kiedy planujecie zacząć je kopać ??:)

kris14    259

Ja mam jakoś na początku listopada, a kopać będę w ciągu 1-2tyg. przed odstawą- zależy jak będzię z Neptunem bo najmuję.

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Limit jest na ponad 3ha (kiedyś było 5ha <_< ), ale jeśli zostanie trochę pola to ojciec dosiewa buraki.

kissmy...    57

ja mam termin odstawy na 27 września a kopaniem zajmuje się holmer (firmy transportującej korzenie do cukrowni) w dniu odstawy lub w dzień poprzedzający odstawę

Miki7211    5

Ja mam odstawe 15-16 wrzesien a kopac zaczynam jutro ale to tak aby zacząc a prawdziwe kopanie zaczne około wtorku

elwis2    11

dziku a gdzie odstawiasz? ja mam 6,5 ha i termin na 13 listopad,kopać niewiem kiedy będziemy ale tak po 15 pażdziernika.

dziku    2

ja odstawiam do Opalenicy. mam 6 ha a odstawa na koniec paźrzernika będzie. miała byc na koniec września ale cukrownia przesuneła odstawe i kazała pryskac jeszcze raz buraki.

marcin974    25

ja mam w polowie listopada -tak 3-4 dni przed odbiorem zaczynam kopac

a sezon ,,buraczany" zaczynam od soboty -narazie na rozgrzewkę tylko 3ha (usługowo) ;)

wojtus    1

Ja ma m planowany odbiór 15-go pażdziernika a mam zamiar kopać tak ok.5-go.Jak dobrze pójdzie to jest mój ostatni rok zasiewów i zbiorów. ;)

dziku    2

a mi znowu przesuneli odstawe ;/ prawdopodobnie początek grudnia chyba ze sie wyrobią to koniec listpoada.

wojtus    1

Przepraszam poprawka,planowany odbiór buraków to 20,21 pażdziernik do Kruszwicy a planuje tak kopać ok.10-15 pażdziernik.Dzisiaj się dowiadywałem o zlikwidowanie limitu w ARR to powiedzieli żeby składać wnioski po 20-tym.Jeśli dobrze pujdzie to mam na sprzedanie neptuna. ;)

marcin974    25

a ja juz 4ha wykopałem (usługowo) zacząłem juz sobote 22 wrzesnia (w czasie Agro-Show) no i przyznam ze burak jest o 100% lepszy jak w zeszłym roku ;)

dziku    2

no fakt buraki są ładne. a u mnie jeszzce conajmniej 2 tygodnie jak nie więcej będą rosły to nie jest źle ;)

marcin974    25
no fakt buraki są ładne. a u mnie jeszzce conajmniej 2 tygodnie jak nie więcej będą rosły to nie jest źle :D

a jak moj ojciec pojechal do jednego goscia -objechal raz w kolo i serdecznie podziękowal :(:(

burak byl duzy, slabo ukozeniony i stollem nie szlo -facet po wykopkach zwarzył buraka to prawie 8kg wazyl ;)

140 sztuk i tona :(:(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować