Skocz do zawartości
650elx

obciązniki zetor 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

Wiadomość z agroFakt.pl

kolego ja kupiłem 200kg takich obciążników

i były użyte tylko przez 2 godziny bo zaorałem 1ha i leżą w garażu niepotrzebne

marcin1994    0

mam na sprzedaż agrohaki do zetora kontakt PW

z calą pewnością będą pasować. Jestem w 100 % pewny

mam na sprzedaż agrohaki do zetora kontakt PW

romek6340    203

Witam koledzy, odświeżę nieco temat.

Tak interesuje mnie czy obciążniki takie jak np te z 912:

http://otomoto.pl/ursus-zetor-obciazniki-na-kola-c-385-8145-1224-16145-A16709.html

Czy rozstaw piasty do mocowania do ciągnika będzie pasował do zetka 6340 czy w tych ciężkich już coś zmienili? Bo nie mam gdzie podjechać sprawdzić.

Mam nadzieję że ktoś kto będzie miał konkretne info się wypowie.

Pzdr

piotrek6211    12

Moim zdaniem nie będzie ci to pasowało ja jak chciałem do swego kupć obciążniki od zetora 9540 to mi nawet niepasowały.

FINN    989

jeśli dorobisz odpowiednie mocowanie to i od JD będa pasowac...

marerek    3

Pytam bo mój wujek ma i po prostu gdy bd siano kiszonka to muszę założyć do niego dodatkowe obciążniki gdyż gdy podnoszę nim belę to muszę skręcać hamulcami bo przód jest tyle w górze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez funkmaster1993
      Witam!
      Mam nastepujące pytanie do forumowiczów
      Gdzie w można kupić najlepiej przez internet zamek do drzwi prawych do zetora 5320.
      Aha i czy pasuje tam zamek od modeli np. 5211 itp.
    • Przez Zetorek91
      Panowie wiem nie powinien byc tutaj ten post ale ułamałem 5 srub w ramie kabiny jak odkrecałem błotnik. Mozecie poradzic jak je teraz wykrecic i pozniej nowe wkrecic?
    • Przez Zetorek91
      Witam. Panowie potrzebuje porady waszej a mianowicie zaczynam malowac maske błotniki w skrócie blacharke i chciałbym juz całego pomalowac ma juz 5000mtg od nowosci i nie był malowany. Tylny most os przednia juz troche rdzewieje a w pozniejszym czasie chcialbym zrobic remont skrzyni silnika i sprzegła gdzies na zimie i nwm czy opłaca sie malowac bo obawiam sie ze pozniej troche zle to moze wygladac po remoncie. Doradzicie czy malowac czy nie. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez matix0x
      Witam! Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ten dolny zaczep hitch z tymi teleskopami? W jakim celu są tam te teleskopy?