witek

Jakie macie JD ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hermes    1

w dniu dzisiejszym stałem się szczęśliwym (jak na razie) posiadaczem 5080m:P chociaż jeszcze go nie widziałem bo w szkole jestem:>

 

Przecież narzekałeś ,że JD dużo palą i taki wybór???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

bo palą i to jest fakt, ale o zakupie zdecydowała jego niska cena w porównaniu do cen traktorków z innych stajni


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zdążyłeś sprawdzić już spalanie ???-chyba nie w pracach polowych biggrin.gif ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

bo palą i to jest fakt, ale o zakupie zdecydowała jego niska cena w porównaniu do cen traktorków z innych stajni

 

O wyborze to decydował twój ojciec a nie niska cena !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@hermes jakieś kompleksy?? byś się zdziwił, wspólnie to decyzje podjeliśmy wszyscy, ja dowiedziałem się o tej promocji i powiedziałem tacie o niej, tata zaś od początku przeciwny był tej marce, jednak cena załatwiła wszystko:D myśle że duży ciągnik nie będzie ze stajni JD tylko np MF

 

 

@jaro jeszcze go nie zmierzyłem w spalaniu, teraz cyka w paszowozie i policze ile spali na godzine, tylko troche nie ma czasu, jutro na cały tydzień do szkoły a tata już powiedział że mu się nie chce pilnować i dolewać paliwo pod korek


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Zero kompleksów kolego ,jestem samodzielnym od dawna ( mam 48lat), i jak czytam posty małolatów bujających w obłokach to często tracę ochotę na odwiedzanie forum .A co do paliwożerności to się przekonacie że to co piszą tu to bzdura i życzę zadowolenia i bezawaryjności ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@Hermes, ja nie bujam w obłokach, wiem co nam trzeba i powoli w miare swoich możliwości satram się pomagać rodzicom, wiem że to ja będę następco i dlatego kształcę się w szkole weterynaryjnej by móc w przyszłości samemu dbać o krówki a tym samym ograniczyć w sposób znaczny koszta produkcji, a co do spalania to ja wyrażam zdanie swojego Wuja który ma dwa nowe JD i nie ukrywa że one dużo palą ale i robią co trzeba bez awaryjnie, a i to trzeba wliczać w koszta. zobaczymy czy będziemy zadowoleni z naszego jelonka myślę że tak bo to jedna z najlepszych marek na świecie, a to że jest to seria M,(tani ciągnik dostępny dla większej liczby rolników) nie zmienia faktu że nadal jest to JD i nie myślę że pozwolili by sobie zepsuć renomy na którą pracowali przez dziesiątki lat, pozdro:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

No nie wiem czy nie poddadzą się kryzysowi jak wszystcy z resztą. Na pewno to miało wpływ na finanse firm JD i jak już pisało kilku użytkowników JD serii 5M mosty są z chin więc nie wiadomo co jeszcze. Z resztą wystarczy postawić obok siębie 5R i 5M i odrazu widać że tylko kabina i maska jest ta sama a pozatym to inne ciągniki są.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanRoman    0

W JD 2120 którym pracuję popsuła się hydraulika.

Podnośnik nie podnosi oraz nie działa wspomaganie.

Co zrobić proszę o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franko    1

Witam, po wielu rozmyślaniach od dzisiaj stoi u mnie JD 6630 Premium.


http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KB1969    0

Mam John Dere 5503 75 km tak przy okazji może ktoś ma taki ciągnik i mógłby podzielić się ze mną wiadomościami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firek    2

5080R od lipca 2010 roku, od zamówienia czekałem na niego 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Ja mam kombajn JD 935 i jest to super maszyna mam ja 1 żniwa ale zadnej awarii oprócz wymiany 2 zyletek


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

niedługo bede posiadaczem john deere 6230 premium, ale zastanwia mnie jedna rzecz. Jakby naoglądać sie filmów na you tube, można by powiedzieć,że jasiek jest słaby. Wszystkie ,,przeciągania przegrywa" np z deutzem, holandem, fendtem i case. W czym tkwi problem ??

 

Np 150 km john ulega holandowi a fendt bez problemu holanda przeciągnie ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=i7mo5viRHyM&feature=related

Edytowano przez AllesKamilKlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Bo john deere jest ukuty, jak to mowia jego uzytkownicy dopracowany. No tak jakby NH lub Deutz robili ten sam ciagnik przez 20 lat to tez by go dopracowali. I to tyle.

Edytowano przez arko2255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No , ale czy to oznacza, że w polu lepiej spisuje się fendt czy deutz ?? No np załóżmy, że jaśkiem o mocy ciągam 4 obrotowa , to fendt o tej samej mocy lepiej by sobie radził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Jak na swoim polu nie przetestujesz to nie będziesz wiedział który jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj